Arda Turan takipçisini tehdit etti

Dünyaca ünlü spor sitesi Goal.com, İspanya La Liga'da bu sezonda mücadele etmiş tüm oyuncuları analiz ederek 'yılın en kötü 11'ini seçti. Milli futbolcu Arda Turan da La Liga'da sezonun en kötü 11'ine seçildi. Turan, konuyla ilgili eleştiren ve şov yapmakla suçlayan bir takipçisini tehdit ederek, "Seni bulacağım, şov nasıl olacak göreceksin" diye yazdı.İlk yorum
Arda Turan'ın Instagram hesabında paylaştığı bir fotoğrafa yorum yapan Sertaç Saraç adlı bir takipçisi, "Reklam yıldızlıklarından arta kalan zamanlarında futbolunu geliştirmeye çabalamanı tavsiye ederim. La Liga sezonunun en kötü 11'ine girerek ülkemizi yine gururlandırdın. Hayat sana güzel şova devam" diye yazdı.
Arda cevap verdi

Bu sözlere sert tepki veren Arda Turan, "Seni bulacağım, şov nasıl göreceksin" cevabını verdi.

Sertaç Saraç'tan karşı cevap

Bu sözlere Sertaç Saraç, "Sana da böyle tehdit etmek yakıştı. Herhangi bir hakeret etmeden fikrimizi de beyan edemeyeceksek hesabını kitlersin ya da bloklar geçersin. Bulmana da gerek yok. Eşkıyalık taslayacaksan adresimi veririm. Çok şükür Allah'tan başka kimseden korkumuz yok" sözleriyle yanıt verdi.

Arda: Ben dediğimi yaparım
Arda Turan'ın buna cevabı ise, "Şova devam demek. Reklam falan... Adresini vermene gerek yok ben dediğimi yaparım görürsün sen önce adam gibi eleştiri yapacaksın adam gibi cevap alacaksın. Şov mov fikir değil. Şovun ne olduğunu alırsın!' oldu.
Arda daha sonra yorumları sildi

Yıldız futbolcu yaşanan tartışmanın ardından attığı yorumları silerken atışma yaşadığı kişi Twitter hesabından tehdit içeren yorumları paylaştı.

Olay tatlıya bağlandı

Daha sonra Arda Turan'ın tehdit ettiği takipçisinden şu açıklama geldi: Ortak bir tanıdığımız aracılığıyla Arda Turan'ın avukatı Cemal Sarıhan ulaştı. Olayın yanlış anlaşılarak büyüdüğünü ifade etti. Kendisine teşekkür ettim, ben de bu konu hakkında başka herhangi bir açıklama yapmayacağım. Arda Turan'la görüştüm. Kendisi çok hoşgörülü yaklaştı. Karşılıklı bir yanlış anlaşılma da bu şekilde çözüldü. Kendisine teşekkür ediyorum.

Sertaç Saraç: Konu benim için kapanmıştır

Kendisine de bu olay yüzünden saygısızlık boyutunda mesajların atılmamasını rica ediyorum. Konu benim için kapanmıştır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS