Aslıhan Doğan'dan Arda Turan'a destek mesajı

Aslıhan Doğan'dan Arda Turan'a destek mesajı

Arda Turan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı 23 Nisan Çocuk Bayramı'yla karıştırınca sosyal medyayı salladı. Turan'a en büyük destek eşi Aslıhan Doğan Turan'dan geldi.

Arda Turan, sosyal medyadan paylaştığı videoda bayramları karıştırdı. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir video yayınlayan Arda, "19 Mayıs Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum" ifadesini kullandı.

Gelen tepkiler sonrasında Arda Turan, “Bir günde yüzlerce video isteği geliyor. Doğum günü, bayram, özel günler vs. Kimseyi kırmamaya özen gösteriyorum. Ramazan ayı, iftar vakti, oruç tutuyorum. İnsanlık hali… İnsan dalabilir. Bunda bu kadar büyütecek bir şey yok. Umarım bunu konu eden insanlar hayatlarında en az benim kadar ülkesine hizmet etme fırsatını bulurlar” dedi.

Aslıhan Doğan'dan eşine destek

Aslıhan Doğan Turan da eşine destek paylaşımı yaparak, "Memleketimin sığ mantaliteli insanları artık başkalarının hayatlarını sırf o hayatı yaşayamadıkları için eleştirmeyi bıraksa da ahlaki bir adım atsak! Dobralık ve cesaret klavye başında olmaz. Bu korkaklıktır. Yüzümüze söyleyebileni az gördük.” dedi.

 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS