Aykut Kocaman'dan flaş tazminat açıklaması

Aykut Kocaman'dan flaş tazminat açıklaması

Aykut Kocaman, Ali Koç ile aralarında geçen tazminat konusuyla ilgili konuştu.

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Aykut Kocaman'ın tazminat polemiği sürüyor. Yerine Phillip Cocu'nun getirildiği Kocaman'ın Fenerbahçe'den tazminat alıp almayacağı tartışılırken, önceki gün 1.5 milyon euro'sunun peşin verildiği iddiası ortaya atılmıştı.


Kocaman ise bu konuda açıklamalarda bulundu. Hürriyet' e konuşan Kocaman, "Benim yerime birileri tahsilat mı yapıyor acaba? Böyle doğru olmayan haberler nasıl çıkar? Bir insan nasıl yalan haber yazılabilir?" ifadelerini kullandı.


Ali Koç ile olan görüşmesi hakkında detayları da paylaşan Kocaman, "Koç ile görüşürken herhangi bir tazminat talebimin olmadığını söyledim. Sadece yardımcılarımla ilgili talepte bulundum. Onlar iş bulana kadar haklarının verimesini rica ettim. Ali Bey çok kibar bir insan. Bana, 'Bu kulüpte hak etmeyen bir sürü insanlara paraları dağıtıldı. Sizin sözleşmeniz var. Siz 'almayacağım' diye ısrar etseniz de biz yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla konuştuk. Gerekeni yapacağız. Sözleşmeniz var. Bir hakkınız var. Bunu vereceğiz' ifadelerini kullandı" dedi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS