Aykut Kocaman'dan Galatasaray itirafı

Aykut Kocaman'dan Galatasaray itirafı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 3-3'lük Kayserispor beraberliğinin ardından yayıncı kuruluş kameralarına açıklamalar yaptı.

Sezon içindeki görüntüye benzer bir oyun sergilediklerini savunan Kocaman, "Çok fazla isteyen, bir şeyler yapmak için zorlayan bir takım vardı. Öte yandan skor 2-1 ve 3-1 olduktan sonra skoru korumaya çalıştık, topu tutamadık" diye konuştu.


Galatasaray'ın puan kaybettiği haftada fırsatı kaçırdıklarını söyleyen Kocaman, "Ciddi bir fırsatı kaçırdık. Üstüne söylenecek çok bir şey yok. Liderin 3 puan kaybettiği bir hafta. Her şey son derece iyi giderken Galatasaray'ın puan kaybettiği haftada son dakikada gol yedik." dedi.


90+5'te yenen gol ortalığı karıştırdı


Deyeimli teknik adam sözlerine şöyle devam etti;


"Bugün için söylenecek çok fazla bir şey yok. Sezon içindeki görüntümüze benzer bir görüntü vardı. Çok fazla isteyen, bir şeyler yapmak için zorlayan bir takım vardı. Öte yandan öne geçtiğimiz anlarda, 2-1 ve 3-1 olduktan sonraki süreçte daha fazla korumaya yönelik, topu tutamayan bir oyun oynadık. Bireysel hatalar da bu dakikalarda fazlalaştı.


Duran toplar konusunda ne desek anlatmaz. Maç öncesi oyuncularıma iki şey söyledim. Biri de duran toplardı. Uygun bir şekilde konuştuk yapmamız gerekenleri. futbol böyle bir oyun; top da bazen göğüsten, kafadan sekebilen bir şey."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS