Aysal: Chelsea'yle başa çıkarız

Aysal: Chelsea'yle başa çıkarız

Galatasaray Kulübü BaşkanI Ünal Aysal, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde her takımla başa çıkabilecek güce sahip olduklarını söyledi.

Başkan Aysal, İngiltere'nin Chelsea takımıyla eşleşmelerinin ardından
NTVSpor'a yaptığı açıklamada, "Çok güçlü bir rakip ama hepsi de çok güçlüydü.Aralarında bir tercih yapmamıştık. Galatasaray'ın gücü belli. Herkesle başa
çıkabilecek bir gücümüz var. Ben ekibime güveniyorum. İnşallah hayırlı olur" diye konuştu.Sarı-kırmızılı takımın her gün düzelen ve yükselen bir grafiğinin olduğunu anlatan Aysal, şunları kaydetti:"Her gün düzelen ve grafiği yükselen bir teknik çalışma var. Takımımız gayet iyi gidiyor. Aldığımız neticeler, bazen şansa bağlı olarak değişebiliyor ama bunlara aldanmamak lazım. Galatasaray'ın çok iyi ve başarılı ikinci devre geçireceğine inanıyorum. Eğer bir devrede 11 puan geri düşerseniz, ikinci devre de bunu kapatabilirsiniz. Bütün ihtimallere açık ve çok zevkli bir Türkiye Ligi olacak."Ünal Aysal, takım planlamasında her türlü ihtimali düşünerek çalıştıklarını belirterek, almış oldukları tedbirlerde bir değişiklik olmayacağını vurguladı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS