Aziz Yıldırım basın toplantısı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Aziz Yıldırım basın toplantısı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Aziz Yıldırım basın toplantısı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Uzun dönem Fenerbahçe’nin başkanlığını yürüten Aziz Yıldırım basın açıklaması yapacağını duyurdu. Sarı lacivertli takımın eski başkanı Yıldırım’ın yapacağı açıklama “aday mı olacak?” sorusunu akıllara getirdi. Peki, Aziz Yıldırım basın toplantısı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Fenerbahçe’de uzun dönem görev aldıktan sonra Ali Koç’un başkan seçilmesiyle birlikte görevi sonlanan Aziz Yıldırım’ın önümüzdeki günlerde gerçekleşecek başkanlık seçimine yönelik değerlendirmelerde bulunması bekleniyor. Yarı olaylı bir ayrılık dönemi yaşayan Yıldırım’ın seçimi kaybetmesinin ardından söylediği sözler uzun süre sosyal medyanın gündeminden düşmemişti. Peki, Yıldırım’ın gerçekleştireceği basın açıklaması ne zaman olacak?

AZİZ YILDIRIM BASIN TOPLANTISI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

Yıldırım açıklamasında "24 Haziran Perşembe günü saat 11.30'da Çırağan Sarayı'nda, hepimizin ortak sevdası olan Fenerbahçe'nin dünü, bugünü ve yarını üzerine konuşacağımız bir basın toplantısı yapıyorum." ifadelerini kullanmıştı.

Buna göre Yıldırım bugün saat 11:30’da açıklama yapacak. Açıklamanın A Spor'dan da canlı olarak izlenebileceği belirtildi.

Fenerbahçe Kulübü, olağan seçimli genel kurulunun çoğunluğa bakılmaksızın 25-26 Haziran tarihlerinde yapılacağını bildirmişti.

Başkan adayları olarak Ali Koç ve Eyüp Yeşilyurt’un yarışta olacağı duyurulmuştu. Yıldırım’ın bugün yapacağı açıklamada seçime yönelik değerlendirmelerde bulunması bekleniyor.

Aziz Yıldırım'dan adaylık açıklaması!