Babel'in menajeri açıkladı: Üzücü

Babel'in menajeri açıkladı: Üzücü

Hollandalı oyuncunun menajeri Winnie Haatrecht, yeni kontrat için görüştükleri Başkan Fikret Orman’dan gelen, “Bizim şartlarımıza uymayan kim olursa olsun ismine bakmayıp yollarımızı ayıracağız” restine cevap verdi. Haatrecht, “Ryan, Beşiktaş’ın en önemli oyuncularından... Başkan Fikret Orman’ın sözleri, Babel için üzücü... Babel, Beşiktaş’ta oynamayı çok seviyor ve tek isteği kulübünün şampiyonluğa ulaşmasına yardımcı olmak” dedi.

Siyah-Beyazlılar’la olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Ryan Babel, menaceri aracılığıyla kulüple yeni kontrat pazarlıklarına başlamıştı.


Konuyla ilgili olarak Fanatik'e açıklamada bulunan menacer Winnie Haatrecht, “Beşiktaş’ın yaptığı teklif, bizim taleplerimizi karşılamıyor. Ryan, hak ettiği zamlı bir kontrat istiyor ve umarım Beşiktaş bunu bize verir. Aksi durumda oyuncum için yeni bir çözüm bulmamız gerekecek” ifadelerini kullanmıştı. Haatrecht’in bu sözleri sonrasında önceki gün yönetimdeki kurmaylarıyla konuyu görüşen Başkan Fikret Orman, “Kulübün ekonomik durumu belli. Bizim şartlarımıza uymayan kim olursa olsun ismine bakmayıp yollarımızı ayıralım” demişti.


Başkan Orman’ın bu sözleri sonrasında Babel’in menaceri Winnie Haatrecht’ten FANATİK’e yeni bir açıklama geldi. Haatrecht, Başkan’ın bu kararının kendilerini şaşırttığını itiraf ederek, “Ryan, Beşiktaş’ın en önemli oyuncularından... Takıma kattıkları ortada. Başkan Fikret Orman’ın sözleri, Babel için üzücü... Babel, Beşiktaş’ta oynamayı çok seviyor ve tek isteği kulübünün şampiyonluğa ulaşmasına yardımcı olmak...” ifadelerini kullandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS