Bakan Osman Aşkın Bak'tan Euro 2024 vurgusu

Bakan Osman Aşkın Bak'tan Euro 2024 vurgusu

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, yıllarca Türkiye Futbol Federasyonunda delege olarak görev yaptığını hatırlatarak, "Ben her zaman bu ailenin bir parçasıyım." dedi. Bakan Bak, Euro 2024'ün önemine de dikkat çekti.

Çok iyi bildiği bir ortamda bulunduğunu dile getiren Bakan Bak, "

Erzurumspor'u tebrik ediyorum. 2. ve 3. Lig'den yükselen takımları da tebrik ediyorum. Bu futbol ailesi güzel bir aile. Bizim bu futbola özveriyle hizmet etmemiz lazım. Türk futbolunun şiddetten uzak kalması için de çaba göstermeliyiz. Bu noktada hem taraftar gruplarıyla, hem de her şehrin dinamikleriyle iyi ilişkiler kurmalıyız." 


Vergi ve stopaj


Bakan Osman Aşkın Bak, vergi ve stopajla ilgili geçen aralık ayında bir düzenleme yapıldığını anlatarak, "Kulüplerimizin vergileriyle ilgili bir açılımdı." dedi.


Futbol ailesinin güçlü bir aile olduğuna dikkati çeken Bak, sözlerini şöyle tamamladı:


"Kulüplerimizin altyapısına yatırım yaparak ve üreterek çok daha verimli bir halde yönetmemiz lazım. Biz Türkler azmetti mi, hedef koydu mu başarırız. Türk futbolu bu süreci çok başarılı bir şekilde tamamlayacak. Sayın Cumhurbaşkanımızın Türk futboluna ve Türk sporuna verdiği destekler için teşekkür ediyorum."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS