"Bazı kürsüler çok hadsiz, orantısız şekilde kullanılmaktadır"

"Bazı kürsüler çok hadsiz, orantısız şekilde kullanılmaktadır"

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, "Dünkü Divan Kurulu'nda söz almadınız. Seçime gidilmesi yönünde eleştiriler vardı. Ne diyeceksiniz?" şeklindeki soruya, "Bu konuda hafta içinde basına geniş açıklamalarda bulunacağım. Bazı kürsüler çok hadsiz, orantısız şekilde kullanılmaktadır" yanıtını verdi.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray'ın kurucusu Ali Sami Yen'i kabri başında andı. 


Cengiz burada yaptığı açıklamada, "Ne mutlu bana ki başkan olarak sevgili kurucumuz, büyük Galatasaraylı Ali Sami Yen'i ikinci defa anma onuruna erdim. Bu benim içim yaşamımda olabilecek en mutlu şeylerden birisi. Bu vesileyle kurucu başkanımız sevgili Ali Sami Yen'i ve kurucu arkadaşlarını saygıyla, sevgiyle rahmetle ve minnetle anıyorum. Onlar bize bir bayrak ve sembol emanet etti. Bizim görevimiz, bu sembolü dünyanın en tepesine doğru taşımak ve her zaman orada sürgit kalmasını sağlamak. Bu yolda bizim karınca kadar bir nebze katkımız olursa biz bundan sadece onur ve gurur duyarız" dedi.


Sert sözler


Sarı-kırmızılı kulübün Başkanı, "Dünkü Divan Kurulu'nda söz almadınız. Seçime gidilmesi yönünde eleştiriler vardı. Ne diyeceksiniz?" şeklindeki soruya şu karşılığı verdi: "Bu konuda hafta içinde basına geniş açıklamalarda bulunacağım. Bazı kürsüler çok hadsiz, orantısız şekilde kullanılmaktadır. Ali Sami Yen'in mezarı başında bu tür polemiklere girmek istemiyorum. Ona olan saygımdan ötürü. Hafta içi size bütün açıklamaları yapacağım."


(Skorer)

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS