Bekir İrtegün'den zehir zemberek açıklamalar

Bekir İrtegün'den zehir zemberek açıklamalar

Fenerbahçe'nin yeni sözleşme teklif etmediği Bekir İrtegün, dün yaptığı duygusal açıklamanın sonrası bugün sitem dolu ifadeler kullandı.

Fenerbahçe ile yolları ayrılan Bekir İrtegün, kendisi ile ilgili çıkan olumsuz haberler sonrası sosyal medyadan sert ve sitem dolu bir mesaj yayınladı. Kendisiyle ilgili manipülasyon yapılma gayreti olduğunu iddia eden deneyimli oyuncu, ayrıca geçmişteki defterleri de açtı!


Bekir İrtegün'ün kendisine ait twitter hesabından yaptığı paylaşımlar şöyle:


İlk olarak "Ersun Yanal gitti dertler bitti" algısına neden olan, bunun üzerinden şahsımı karalama girişiminde bulunulması ve fakat röportaj içeriğinden bu manayı devşirmenin gazetecilik (!) başarısıymış gibi sunulmasıdır. Fiktif bir başlıkla ard niyetlice, söylediklerimin çarpıtıldığı ve çeşitli yayın organlarınca da köpürtülen o tür bir açıklamam olmadı. Olamaz da. Her şeyden önce benim karakterimle örtüşmez -ki bahsi geçen röportajda bile biz haddimizi biliriz diye özellikle altını çizmiştim.


Hep söylerim; Futbolcular saha içinin enstrümanıdır! Öyle sanıldığı ya da sanılması istenildiği gibi transfer yapmak/teknik direktör getirtip yollamak gibi vs. konular bizim haddimizi aşan konulardır ve yönetimin işidir. Olması gereken de budur. Bu haber (!) üzerinden terbiyesizliklerini aileme/emeğime küfre kadar vardıran hiziplerin olmasınıysa vicdan sahiplerine havale ediyorum.


Son olarak bir edepsizin Başakşehir maçının henüz başındayken kulübeden masöre tebessüm edip uzaktan selamlaştığım andan aldığı capsi "Biz kaybediyoruz Bekir gülüyor" diye servis edip aleyhime manipülasyon yapması ve buna inanılmasıdır ki hala havsalam almıyor. Ayıptır!
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS