Beşiktaş Kulübü yeni yönetimini seçiyor

Beşiktaş Kulübü yeni yönetimini seçiyor

Beşiktaş Kulübü, mevcut başkan Fikret Orman'ın tek aday olarak girdiği olağan seçimli genel kurul toplantısını yapıyor. Kongrede oy verme işlemi başladı. Kongrede Orman başkanlığında siyah-beyazlı kulübü 3 yıl yönetecek yeni yönetim kurulu belirlenecek. 

Beşiktaş Kulübünün olağan seçimli genel kurul toplantısı başladı. BJK Akatlar Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilen ve siyah-beyazlı kulüpte iki dönemdir başkanlık yapan Fikret Orman'ın tek aday olarak girdiği genel kurulda, aidatını yatıran 15 bin 560 üye 20 sandıkta oy kullanılıyor.

Genel kurulda, önce kongre divan kurulu belirlendi. Verilen önergeyle Atıf Keçeci divan başkanlığına oy birliği ile seçildi. Tek adayın olduğu kongre 30 dakika geç başlarken, salonda bulunan üye sayısının düşük olduğunu görüldü.

Ardından başkan Fikret Orman'ın tek aday olarak girdiği olağan seçimli genel kurul toplantısında oy verme işlemi başladı. Oy verme işlemi saat 17.00'de bitecek ve daha sonra sayıma geçilecek. 

Fikret Orman tek aday

Beşiktaş Kulübünde iki dönemdir başkanlık yapan Fikret Orman, seçime tek aday olarak giriyor. Siyah-beyazlı kulüpte, 2012 yılında Yıldırım Demirören'in Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı olmasıyla boşalan kulüp başkanlığına aday olan Fikret Orman, yapılan olağanüstü genel kurulu kazanarak başkanlık koltuğuna oturdu. Orman, kulübün 2013 yılında yapılan olağan genel kurulunda ise ikinci kez başkanlığa seçildi.

Yönetim kurulu aday listesi

Fikret Orman'ın yeni yönetim kurulu aday listesinde şu isimler yer alıyor:
Asil: Ahmet Nur Çebi, Umut Güner, Deniz Atalay, Metin Albayrak, Ahmet Ürkmezgil, Erdal Torunoğulları, Emre Berk Hacıgüzeller, Hüseyin Mican, Ahmet Cihat Kumuşoğlu, Hakan Kalkavan 

Yedek: Hakan Özköse, Erdal Karacan, Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Candaş Tolga Işık, Emre Kocadağ 
 Üyeler için servis hizmeti

Olağan seçimli genel kurula katılmak isteyen üyelere İstanbul'un çeşitli yerlerinden servisler kaldırıldı. Anadolu ve Avrupa yakasındaki belirli merkezlerden kongrenin yapılacağı salona sabah erken saatlerden itibaren servis hizmeti sağlandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS