Beşiktaş Vodafone Arena'ya ayak bastı

Beşiktaş Vodafone Arena'ya ayak bastı

Beşiktaş futbol takımı Vodafone Arena'nın zeminine ayak bastı.

Beşiktaş Futbol Takımı ile iş dünyasını bir araya getiren yemekte yapımı devam eden zemine inen Futbol A Takımı toplu halde ilk fotoğrafı çektirdi.


Fotoğrafı hemen sosyal medya hesaplarından paylaşmaya başlayan futbolcular duydukları heyecanı ve sabırsızlığı dile getirdiler. Başkan Fikret Orman'ın da teknik direktör Şenol Güneş'e büyük bir heyecen içinde stadı anlattığı görüldü.


Futbolculardan Olcay Şahan fotoğrafın altına "Uzun zaman sonra mutluluk, sevgi, gurur, özlem dolu bir Mabed ziyareti... Çok şükür hasret bitiyor" diye yazdı.


Stephen Hawking: 'Uzaylıların işgaline hazır olun'


Beşiktaş Kulübü bu gün yaptığı organizasyonla iş dünyasının önde gelen isimleri ve Futbol A Takımını Vodafone Arena'da bir araya getirdi. Başkan Fikret Orman ve yönetim Kurulu üyeleri, uzun yıllardır Beşiktaş'ın sponsorluğunu yapan Koç Grubu Onursal Başkanı Rahmi Koç 'a Vodafone Arena'dan satın aldığı locayı ve stadı gezdirdi.


Birçok Beşiktaşlı iş adamının da davetli olarak katıldığı yemeğe Teknik Direktör Şenol Güneş ve Futbol A Takımı da dahil oldu ve iş dünyası ile Beşiktaş Futbol Takımı Vodafone Arena'daki dev buluşmada bir araya geldi. 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS