Beşiktaş'tan Aykut Kocaman'a yanıt

Beşiktaş'tan Aykut Kocaman'a yanıt

Beşiktaş Kulübü ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah beyazlı takımdaki son gelişmeler hakkında açıklamalarda bulundu. Çebi, Aykut Kocaman'ın hakemler hakkındaki sözlerine de cevap verdi.

Beşiktaş'ın yöneticisi Çebi, "Kulübümüze yapılan yanlış söylemlere biz cevap vermemezlik edemeyiz" dedi. Çebi, Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman'ın hakemler hakkındaki sözleri için flaş sözler söyledi.


beIN Sports'a konuşan Ahmet Nur Çebi, "Ben genellikle başka takımın hocaları ile ilgili Beşiktaş hakkında bir şey söylemedikleri sürece konuşma taraftarı değilim. Ama Aykut hocanın onu söylediği psikoloji nedir? Kimse sahaya çıktığı zaman çantada keklik olarak görmesin. Hoca herhalde Giresunspor'a zorlanmanın verdiği gerginlikten dolayı bir infialde bulunmuş. Şunu söyleyebilirim: Keşke söylemeseydi. Herhalde bu söylemi nedeniyle camiasını da üzmüştür. Benim hocam böyle bir şey söylese ben üzülürüm. Bir sorunuz varsa gidin hakeme söyleyin. Yani bundan sonra 15 tane maç var. Bu 15 maçı yönetecek hakemleri baskı altına almak için söylenmişse bu hoş olmamış." ifadelerini kullandı.


Godin'in sakatlık anı herkesi korkuttu


Deneyimli yönetici sözlerine şöyle devam etti;


Birileri kalkıp dese ki yabancı yöneticiler olsun burada diye benim ağrıma gider. Hiç de hoş karşılamam. Yabancı hakem yönetsin söylemleri hakemleri incitiyor. Farzedin ki İngiliz bir hakem geldi ve siyah beyazlı renkleri sevdiği için etkilendi bir karar verdi. Bu tür söylemler doğru değil. Biz Türk milleti olarak kendi işimizi kendimiz göremiyor muyuz? Ben video hakem uygulamasına katılıyorum. İnsanız hata yaparız. Hakemlerin Türk hakemler olması doğrudur.


"Bayern korksun"


Ben o kura çekilirken kim çıkarsa çıksın farketmez hepsiyle işimizin zor olacağını düşündüm. Bayern Münih zor bir takım. Bana göre Bayern de çekinsin bizden niye ben çekineceğim. Biz birinci çıkmışız onlar ikinci çıksın neden ben düşüneyim. Ben şansımızı 51'e 49 olarak görüyorum.


Başakşehir bu tempoyla giderse her zaman için zirveyi zorlayacaklardır. İşi zor, Beşiktaş gibi bir takımla yarışacak 3-5 hafta sonra... Başakşehir'in başarısı, derli toplu bütçelerini idare ediyorlar. Bir tek futbol kulübü olarak işliyorlar. İyi bir yönetim var, hocaları da başarılı. Bizim gibi birden fazla spor dalında yer almıyorlar. Oynadıkları futboldan keyif alıyorum ama o anda Beşiktaş maçı olursa Beşiktaş maçını izliyorum çünkü Beşiktaş'tan daha da keyif alıyorum.


Geçen sene oynadığımız futboldan bu seneki oynadığımız futbola baktığımızda Avrupa'daki futbolumuzdan daha da keyif aldım. Hep aynı tempoda olamazlar. Amacınızı koyacaksınız almanız gereken puanlar belli onları alacaksınız.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS