Beşiktaş'tan efsaneler koleksiyonu

Beşiktaş'tan efsaneler koleksiyonu

Beşiktaşlı taraftarlar, merakla bekledikleri bu koleksiyon sayesinde Baba Hakkı’nın, Vedat Okyar’ın, Metin-Ali-Feyyaz’ın terlettiği formaları giyme fırsatını yakalayacak.

Beşiktaşlı taraftarlar pazartesi gününü iple çekiyor. Çünkü Beşiktaş evine dönecek, Vodafone Arena’da ilk maçını oynayacak. Ancak siyah-beyazlı renklere gönül verenlerin bu özel günü sabırsızlıkla beklemesinin bir nedeni daha oldu. Aynı gün Kartal Yuvası mağazalarında Beşiktaş’ın nostaljik formaları da satışa çıkacak...


İşte Vodafone Arena'nın güvenlik sistemi


Kartal Yuvası, siyah-beyazlı taraftarlar için muhteşem bir koleksiyon hazırladı. Kulübün 1920’den 1999’a kadar olan 10’ar yıllık 8 ayrı dönemini temsil eden formalar pazartesi günü Kartal Yuvası mağazalarının raflarında yerlerini alacak. Kartal Yuvası’nın resmi Twitter hesabından her gün 1 forma tanıtılıyor. 20’ler, 30’lar, 40’lar ve 50’ler görücüye çıktı, bugün de sıra 60’lar formasında.


Nostalji formalarının satış fiyatı 99 TL olarak belirlendi. Ancak 8’li koleksiyonu alanlara 1 forma hediye. Yani bir başka deyişle 8 formanın fiyatı 693 TL olacak.   

Beşiktaşlı taraftarlar heyecanla diğer formaların da tanıtılmasını ve pazartesi gününü bekliyor. Taraftarlar bu koleksiyon sayesinde Baba Hakkı’nın, Süleyman Seba’nın, Vedat Okyar’ın, Yusuf Tunaoğlu’nun, Metin-Ali-Feyyaz’ın ve daha nice efsanenin terlettiği formaları giyme fırsatını yakalayacak. (Kaynak: Şampiy10)

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS