Beşiktaş'tan sert yanıt: "Bay Karanlık..."

Beşiktaş'tan sert yanıt: "Bay Karanlık..."

Beşiktaş, futbol takımının eski doktoru Ertuğrul Karanlık'ın medyaya verdiği röportaja resmi internet sitesi aracılığıyla yanıt verdi.

Siyah beyazlı takımın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:


"Beşiktaş Futbol takımının 2 yıl süreyle sağlık heyetinin başında bulunan Ertuğrul Karanlık’ın bugün bir gazetede yayınlanan açıklamaları kendisiyle yollarımızı ayırmamızın ne kadar isabetli olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır. Bay Karanlık futbolcularımız, yöneticilerimiz hakkında dedikodudan öte gitmeyen, 'çamur at izi kalsın' mantığıyla Beşiktaş’ı zan altında bırakacak iddialarda bulunmuştur. Futbolcularımızın mesleki ikbali ve marka değerlerini hiçe sayarak büyük bir pervasızlıkla yapılan bu açıklamalar, Bay Karanlık’ın profesyonel ahlâkı ve duruşu hakkında ibret verici bir örnek olarak mesleki siciline kaydolacaktır. Kulübümüz menfaatlerine zarar veren bu açıklamalarla ilgili olarak,hukuki tasarruf hakkımızı saklı tutuyoruz."


Beşiktaş son dakika transfer haberleri (13 Temmuz)


Beşiktaş'ın eski doktoru olan Ertuğrul Karanlık, çalıştığı dönemde istediği ilaçların bulunamadığını, cebinden ödeyip aldığını söylemiş, parayı kulüpten taksitle alabildiğini öne sürmüştü.


Karanlık ayırca Beşiktaşlı oyuncuların kendisini dinlemediğini söylemiş Sosa, Sivok, Tolgan Zengin ve Veli Kavlak'ı eleştirmişti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS