Cristian Ramirez'e tepki var

Paylaştığı Budapeşte - İstanbul biletiyle Fenerbahçe'ye transfer olacak iddialarının ortaya atılmasına neden olan Cristian Ramirez'le ilgili gerçek ortaya çıktı.Paylaştığı Budapeşte - İstanbul biletiyle Fenerbahçe'ye transfer olacak iddialarının ortaya atılmasına neden olan Cristian Ramirez'le ilgili gerçek ortaya çıktı.
Fenerbahçe'nin Ekvadorlu oyuncuya ilgilenmediklerini resmen açıklamasıyla herkes şaşkına dönerken Cristian Ramirez'in ne yapmak istediği kafaları karıştırdı.

Uçak biletinin ardından İstanbul'dan yaptığı paylaşımlarla söylentileri artıran Ramirez'e yapılan "Come to" çağrılarına rağmen bir gelişme olmaması Instagram kullanıcılarını şüphelendirmişti.
Fenerbahçe'nin 'İlgilenmiyoruz' açıklamasının ardından Ramirez'in hesabına tepki yorumları atıldı.
Kullanılar Ramirez'i 'takipçi kasmak'la suçladı.
Kısa sürede kullanıcı sayısı katlanan Ramirez'in transfer edilmeyeceğinin öğrenilmesi üzerine birçok kullanıcı Ekvadorlu futbolcuyu takibi bıraktı.
Rus basını İstanbul'a gelen Cristian Ramirez'in Fenerbahçe'yle transfer görüşmesi yapmak için takımı Krasnodar'dan izin aldığını iddia etmişti. Görünen o ki Ramirez, İstanbul'a sadece tatil yapmaya geldi. Oyuncunun Kasımpaşa'yla görüşme yaptığını öne sürenler de var.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS