Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ali Koç açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ali Koç açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN TÜRK-Kanal D ortak yayınında, ''Seçim Özel'' programında gündemi değerlendirdi. Fenerbahçe'nin yeni başkanı Ali Koç'u tebrik eden Erdoğan, ''Ali Bey açık ara başarı elde etti.Kendisini tebrik ettim. Sanırım Aykut hocayla devam edecek'' diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN TÜRK-Kanal D ortak yayınında, Buket Aydın moderatörlüğünde ‘Seçim Özel programında, Demirören Medya Grup Başkanı, Kanal D ve CNN Türk İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal ve Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat'ın sorularını yanıtladı. Aziz Yıldırım ile yarışan ve seçimi kazanan Ali Koç'u tebrik eden ve Aykut Kocaman ile de konuşan Erdoğan, ''Ali Bey açık ara başarı elde etti.Kendisini tebrik ettim. Zannediyorum, hocayla devam etme gibi bir şeyi var. Güçlü bir Fenerbahçe ortaya çıksın isteriz.'' dedi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamaları şu şekilde:


Başakşehir benim takımım. Orada da Abdullah hoca kendisini ciddi manada İspatlamış vaziyette ve Başakşehir'in de ulusal ve uluslararası bazda inşallah ortaya koyacağı başarı bizleri sevindirecektir. Bu yolda kulüplerimize
başarı diliyorum.


Ali Bey açık ara başarı elde etti.Kendisini tebrik ettim. Artık beklenen başarıyı ortaya koyması lazım.Sadece ulusal bazda müsabakalar olmayacak.Zannediyorum, hocayla(Aykut Kocaman) devam etme gibi bir şeyi var.Tüm futbolcularla atılacak adımlarda güçlü bir Fenerbahçe ortaya çıksın isteriz.


Galatasaray iyi bir noktaya gelmiş vaziyette. Orada da Fatih hocanın kendine has bir üslubu ve ispatlamış olduğu konumu var.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS