Emre Belözoğlu’na fırça tutan kişinin kim olduğu ortaya çıktı!

Emre Belözoğlu’na fırça tutan kişinin kim olduğu ortaya çıktı!

İzlanda Türkiye maçı öncesinde havalimanında A Milli Takım’a yapılan saygısızlık spor basınının gündemine oturmuştu. Emre Belözoğlu’nun yaşananları değerlendirdiği esnada kendisine fırça uzatılması ise skandala neden olmuştu. Yaşananlar sonrasında fırça uzatan kişinin kim olduğu sosyal medya kullanıcıları tarafından araştırılmaya başlanmıştı. İşte Emre Belözoğlu’na fırça uzatan kişi…

İzlanda Türkiye maçı öncesi yaşanan skandallar ve Emre Belözoğlu’na fırça uzatılması tepkilere neden olmuştu. Çok geçmeden milli takım oyuncularına yapılan saygısızlığı gerçekleştiren kişi ortaya çıktı.
Hürriyet’te yer alan habere göre Emre Belözoğlu’na fırça uzatan kişi 26 yaşındaki Belçikalı Corentin Siamang çıktı.

SIAMANG SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA YAPTI

Siaman’ın yaptığı açıklamalar şöyle; Belçika'ya uçuşumu beklerken, Türk milli takımının havaalanına tesadüfen ineceğini öğrendim. Birdenbire bir gazeteci gibi doğaçlama yapıp bulaşık fırçamı çıkardım. Ulusal takımın kaptanıyla en sonunda röportaj yapmak için güvenlik tarafından görülmemeyi başardım. Bunun dışında şansım yoktu. Gazeteciler kaptanlarını fırça ile sorguladığımı düşündüler. Olay tüm Türk kanallarını ve Türk medyasını vurdu. Öyle ki, kendimi ilk önce CNN'in türkçe yayınında ve ülkenin ana Spor dergisinde buldum.

"Türkiye Dışişleri Bakanı bile tweetledi. Çılgınlık durmadı, taraftarlar “Kaptanımızı sorgulamak için bir fırça mı kullandın?" diye beni sosyal ağlarda aradılar, bulmak için acele ettiklerini gördüm. Neyse ki, yarım milyondan fazla aboneli bir Facebook sayfası günah keçisi olarak fakir bir İzlandalı buldu. Sonuç olarak, bu zavallı adam hesabına binlerce nefret mesajı gönderildi. Buna ek olarak, üç saat beklemelerinin benimle bir alakası yok"
"Yani gençler sakin olalım, tuttuğum bir tuvalet fırçası değil, bir bulaşık fırçası, bu mizahtır, ona hakaret etmedim, bir insana bulaşık fırçası ile yaklaşmamı yasaklayan bir kanun da yok. Ona basitçe 'Fransa karşısındaki büyük maçtan sonra nasıl hissediyorsunuz' diye sordum. Son olarak bulaşık fırçası mikrofon olarak kullanmak için tuvalet fırçasından daha uygun"

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS