Son Dakika

Emre Belözoğlu'ndan Fatih Terim açıklaması

A A

25.03.2020 - 07:32 Son Güncelleme:

Kaptan Emre Belözoğlu, koronavirüs testi pozitif çıkan Fatih Terim’e geçmiş olsun dileklerini gönderdi: Fatih hoca büyüğümüzdür, çok güçlüdür. En kısa sürede iyileşeceğine eminim...

Emre Belözoğlu'ndan Fatih Terim açıklaması

Emre Belözoğlu, son haftalarda kaptanlığın yanı sıra teknik ekipte de aktif olarak rol almaya başladı. Ancak koronavirüs salgını her şeyi olduğu gibi futbolu da durdurdu. Tecrübeli oyuncu, hem futbolseverlere seslendi hem de Fatih Terim’e geçmiş olsun dileklerini gönderdi.

Emre, “Fatih hoca büyüğümüzdür, çok güçlü bir insandır. En kısa sürede tamamen iyileşip görevine döneceğine eminim” ifadelerini kullandı. Başarılı oyuncu, “Sadece bizim vatandaşlarımız değil, bu virüs nedeniyle kimse canından olmasın. Herkes devletimizin ve yetkililerin uyarılarına harfiyen uysun. Biz futbolcular olarak bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Topluma örnek olmaya çalışıyoruz. Hiçbir şey insan hayatından değerli değildir” diye konuştu. Sarı-Lacivertliler’in kaptanı, “İlk etapta 10 gün boyunca evden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Daha önce pek denenmemiş bir yöntemi, video-idmanı başarıyla uyguluyoruz” dedi.

(Fanatik)