Emre Kocadağ Beşiktaş'ın transfer listesini açıkladı

Emre Kocadağ Beşiktaş'ın transfer listesini açıkladı

Emre Kocadağ Beşiktaş'ın transfer listesini açıkladı

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Emre Kocadağ, transfer çalışmaları ve takımdaki son durumu değerlendirdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

TRT Spor'a konuşan Emre Kocadağ, "Forvete iki takviye yapmamız lazım. Beşiktaş'ta hep bir üst düzey forvet oldu, yine olması için girişimlerimiz var. Dzeko olur, başkası olur. Bunlarla görüşeceğiz, kim olur bilemiyorum. Birini getirmek için uğraşacağız. "Dzeko, sözleşmesi devam eden bir oyuncu. Şu an için olma ihtimali yok." dedi.

Alex Teixeira ve Fernando Lucas Martins'in Josef'le poz vermesi hakkında yorum yapan Emre Kocadağ, "Bilindik oyuncular. Biri serbest, birinin sözleşmesi devam ediyor. İkisi de Beşiktaş'ta oynayabilecek kapasitede, gelirse hayır denmeyecek oyuncular." ifadelerini kullandı.

Kaan Ayhan, Gedson, Salih, Atiba...

Transfer çalışmaları hakkında bilgi veren Kocadağ, "Salih Uçan inşallah pazartesi kampta olacak. Atiba'yla uzatacağız. Gökhan Töre'yle uzatmayı planlıyoruz. Dorukhan'la devam etmek istiyoruz, o yurtdışında devam etmek istediğini belirtti. Biz onu çok seviyoruz, 'Anlaşamazsan kapımız sana açık' dedik. Kaan Ayhan'ı görmek isteriz. Kulübüyle temas kurmayı planlıyoruz. Gedson Fernandes ile ilgili bize bir teklif geldi. Ancak şu anda gündemde değil. Eğer Benfica kiralamak isterse ve tabii hocamız da onaylarsa talip oluruz. Adem Ljajic'in sözleşmesi devam ediyor. Teklif gelirse, teklifin durumuna bakarız." dedi.

'Diego Costa'yla ilgileniyor musunuz' sorusuna Emre Kocadağ, "Avrupa'da isim yapmış isimlerle, şartları uyuyorsa birçok kulüp ilgileniyordur. Bu hangi isim olacak, kimle hangi noktaya geldik, bunu söylemem doğru olmaz." yanıtını verdi.