Fenerbahçe, Başakşehir ve Osmanlıspor'un UEFA Avrupa Ligi'ndeki muhtemel rakipleri

Fenerbahçe, Başakşehir ve Osmanlıspor'un UEFA Avrupa Ligi'ndeki muhtemel rakipleri

UEFA Avrupa Ligi'nde play-off kuraları bugün saat 14.00'te çekilecek. Fenerbahçe'nin seri başı olarak yer alacağı kurada Başakşehir ve Osmanlıspor da yer alacak.

UEFA Avrupa Ligi'nde play-off turunda mücadele edecek Fenerbahçe, Medipol Başakşehir ve Osmanlıspor'un muhtemel rakipleri açıklandı.


İsviçre'nin Nyon kentinde bugün öğleden sonra çekilecek kura çekimi öncesi Fenerbahçe seribaşı takımlar arasında yer aldı.


UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Fransa 1. Lig ekibi Monaco'ya elenen Fenerbahçe'nin yer aldığı 3. grupta muhtemel rakipleri arasında Gebele (Azerbaycan), Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti), Brondby (Danimarka), Grasshoppers (İsviçre), Astra Giurgiu (Romanya), Partizani (Arnavutluk) bulunuyor.


İstanbul temsilcisi Medipol Başakşehir'in 4. gruptaki muhtemel rakipleri şöyle:


Shakhtar Donetsk (Ukrayna), Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti), Maccabi Tel-Aviv (İsrail), Gent (Belçika), Sassuolo (İtalya), Karabağ (Azerbaycan).


Osmanlıspor'un 1. gruptaki muhtemel rakipleri şunlar:


Genk (Belçika), Olympiakos (Yunanistan), BATE Borisov (Belarus), Midtjylland (Danimarka),  Rapid Wien (Avusturya).


Grup 1:


Seri Başı
1 Genk (BEL)
2 Olympiacos* (GRE)
3 BATE Borisov* (BLR)
4 Midtjylland (DEN)
5 Rapid Wien (AUT)


Osmanlıspor turladı



Diğer
6 Astana* (KAZ)
7 Osmanlıspor (TUR)
8 Arouca (POR)
9 Lokomotiva Zagreb (CRO)
10 Trenčín* (SVK)


Grup 2:
Seri başı
1 AZ Alkmaar (NED)
2 PAOK* (GRE)
3 Slovan Liberec (CZE)
4 Saint-Étienne (FRA)
5 Austria Wien (AUT)
Diğer
6 AEK Larnaca (CYP)
7 Rosenborg* (NOR)
8 Dinamo Tbilisi* (GEO)
9 Vojvodina (SRB)
10 Beitar Jerusalem (ISR)


Başakşehir tur vizesini aldı


Group 3:


Seri başı
1 Anderlecht* (BEL)
2 West Ham United (ENG)
3 Krasnodar (RUS)
4 Maribor (SVN)
5 Fenerbahçe* (TUR)
6 Panathinaikos (GRE)
Diğer
7 Qabala* (AZE)
8 Slavia Praha (CZE)
9 Brøndby (DEN)
10 Grasshoppers (SUI)
11 Astra Giurgiu* (ROU)
12 Partizani Tirana* (ALB)


Group 4:


Seribaşı
1 Shakhtar Donetsk* (UKR)
2 Sparta Praha* (CZE)
3 Maccabi Tel-Aviv (ISR)
4 Gent (BEL)
5 Sassuolo (ITA)
6 Qarabağ* (AZE)



Diğer
7 Shkëndija (MKD)
8 İstanbul Başakşehir (TUR)
9 IFK Göteborg (SWE)
10 Crvena zvezda* (SRB)
11 SønderjyskE (DEN)
12 Hajduk Split (CRO) 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS