Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman, saat kaçta? Fenerbahçe başkan adayları kimler? Fenerbahçe kongre tarihi!

Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman, saat kaçta? Fenerbahçe başkan adayları kimler? Fenerbahçe kongre tarihi!

Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman, saat kaçta? Fenerbahçe başkan adayları kimler? Fenerbahçe kongre tarihi!

Fenerbahçe taraftarları başkanlık seçiminin yapılacağı kongre tarihini bekliyor. 5-6 Haziran veya 12-13 Haziran tarihlerinde yapılması planlanan Fenerbahçe kongre tarihi kısıtlamalar nedeniyle ileri bir tarihe çekilmişti. Peki, Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman, saat kaçta? Fenerbahçe başkan adayları kimler? İşte Fenerbahçe kongresi tarihiyle ilgili detaylar..

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Fenerbahçe kongresi için geri sayım başladı. Haziran ayının ilk haftalarında yapılması planlanan Fenerbahçe kongresi için erteleme açıklaması gelmişti. Peki, ertelenen Fenerbahçe kongresi ne zaman? İşte belirlenen yeni tarih…

FENERBAHÇE BAŞKANLIK SEÇİMİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Fenerbahçe Kulübü, olağan seçimli genel kurulunun çoğunluğa bakılmaksızın 25-26 Haziran tarihlerinde yapılacağını bildirmişti.

Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

"17.05.2021 Tarih ve 2021/16 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile ilki 05- 06 Haziran 2021, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise ikincisi 12-13 Haziran 2021 tarihlerinde gerçekleştirilmesi planlanan Kulübümüz Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nın; 01 Haziran 2021 tarihinde T.C. İçişleri Bakanlığı tarafından tüm il valiliklerine gönderilen 'Haziran Ayı Normalleşme Tedbirleri' konulu genelge kapsamındaki yasaklar nedeniyle anılan tarihlerde gerçekleştirilemeyeceği anlaşılmıştır.

Dolayısıyla Tüzüğümüzün 21(4) maddesi uyarınca işbu toplantının geri bırakılmasına; bahsi geçen genelge ve yine Tüzüğümüzün 21(5) Maddesi hükmüne uygun olarak Kulübümüz Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nın aşağıda belirtilen gündem maddelerini görüşmek üzere, 18- 19 Haziran 2021 tarihlerinde, Saat 10:30’da, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi, Kadıköy, İstanbul adresinde yapılmasına karar verilmiştir.

İlk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantının çoğunluk aranmaksızın 25- 26 Haziran 2021 tarihlerinde aynı yer ve saatte, yine aşağıda belirtilen gündem ile yapılacaktır. Tüzüğümüzün 25/2 Maddesi gereğince, Genel Kurul Giriş Kartları, soyadı sırasına göre tanzim edilmiş olarak toplantı mahallinde dağıtılacağından, üyelerimizin giriş kartlarını soyadlarına isabet eden müracaat masalarından temin etmelerini rica ederiz."

FENERBAHÇE BAŞKAN ADAYLARI

Ali Koç

Eyüp Yeşilyurt

Eyüp Yeşilyurt kimdir, kaç yaşında? Eyüp Yeşilyurt nereli, ne iş yapıyor?