Fenerbahçe seçimi bekliyor

Fenerbahçe seçimi bekliyor

Fenerbahçe Kulübü Olağan Genel Kurul Toplantısı yarın İstanbul'da başlayacak.

Ülker Sports Arena'da çoğunluğa bakılmaksızın saat 10.30'da başlayacak genel kurulun ilk gününde, yönetim kurulu ve denetim kurulu faaliyet raporları okunarak, ibraya sunulacak. Hazırlanan bütçe tasarısının da oylamaya sunulacağı toplantıda, gündem maddelerinin tamamlanmasının ardından başkan adayları konuşma yapacak.


Süper Lig'i kapatıyoruz!


Genel kurulda 31 Mayıs Pazar günü başkan, yönetim kurulu ve diğer kurulların seçimi yapılacak. Saat 10.00'da başlayacak oy verme işlemi 17.00'de tamamlanacak.


Aziz Yıldırım'ın 12. kongresi


- Yıldırım yeniden aday


Sarı-lacivertli kulüpte 17 yılı aşkın süre başkanlıkta kalıp en uzun süre bu görevi yürüten isim olarak tarihe geçen Aziz Yıldırım, başkanlığa yeniden talip oldu.


FIFA Kongresi'nde İsrail'e Filistin protestosu


Yıldırım'ın yanı sıra eski yönetim kurulu üyesi Hulusi Belgü de yaptığı basın toplantısıyla aday olduğunu resmen açıkladı. Fenerbahçe Yakın Geleceği Platformu'nun desteklediği Murat Çelikel'in de adaylığı söz konusu.


Fenerbahçe Kulübü'nün geçen yıl yenilenen tüzüğü gereği kulüp başkanlığı için adaylık başvurularının, genel kurula katılma hakkı olan 200 üyenin imzalı, noter tasdikli teklifiyle yapılması zorunlu. Başvuru, 200 üyenin imzalı teklifiyle toplantının ilk günü saat 12.00'ye kadar Genel Kurul Divan Başkanlığı'na yapılacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS