Fenerbahçe'nin olay reklamı: Bikini yaz Robben gelsin

Fenerbahçe'nin olay reklamı: Bikini yaz Robben gelsin

Fenerbahçe'nin yaptığı Robin Van Persie'li Yandex reklamı, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Reklam filminin hikayesini taraftarlar 'Robben transferi bitti' diye yorumladı.

Bir tatil beldesinde 2 taraftarın diyaloğu ile başlayan FB Yandex reklamında Robin van Persie de oynadı. Robben transferi üzerine iddialaşan 2 taraftarın yanına gelen Hollandalı yıldız reklam filminde vatandaşı Robben'in transferinin bitirildiğini Yandex aracılığı ile müjdeledi.


Robben gelirse bikini giyeceğini iddia eden farklı bir takım taraftarı ile diyaloğa giren van Persie, Fenerbahçeli taraftara 'Yandex'e bikini yaz, Robben gelsin' diyor. Diğer takım taraftarı reklamın sonunda bikini ile görününce bu durum sosyal medyada 'Robben transferi bitti' şeklinde yorumlandı.


Bayern Munih forması giyen Arjen Robben'in adı daha önce transfer dönemlerinde Fenerbahçe ile sıkça anılmıştı.


 


 


 
Fenerbahçe'nin olay reklamı: Bikini yaz Robben gelsin!

Fenerbahçe'nin yaptığı Robin Van Persie'li Yandex reklamı, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Reklam filminin hikayesini taraftarlar 'Robben transferi bitti' diye yorumladı. Daha fazla detay için http://www.cnnturk.com/spor/futbol/fenerbahcenin-olay-reklami-bikini-yaz-robben-gelsin


Posted by CNN Türk Spor on 22 Eylül 2015 Salı


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS