Fikret Orman: "Beşiktaş Gökhan Töre'den alacaklıdır"

Fikret Orman: "Beşiktaş Gökhan Töre'den alacaklıdır"

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı futbolcu Gökhan Töre'yle sezon sonunda yolların ayrılacağına yönelik basında yer alan iddialarla ilgili açıklama yaptı.

Fikret Orman, TRT Spor'a yaptığı açıklamada, ara transfer döneminde Gökhan Töre için bir Avrupa kulübüyle anlaşmaya varıldığı ve siyah-beyazlı futbolcunun sezon sonunda takımdan ayrılacağına yönelik basında yer alan iddialara cevap verdi.


Beşiktaş'ın şampiyonluğuna odaklandıklarını vurgulayan Orman, "Gökhan Töre'yle ilgili yapılmış hiçbir anlaşma yoktur. Gökhan Töre'nin satılıp satılmayacağına Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu karar verir. Ben öyle bir hesap içerisinde hareket etmem" diye konuştu.


Orman, Gökhan Töre'nin sevdikleri bir futbolcu olduğunu anlatarak, şunları söyledi:


Bir Önder Özen açıklaması da Beşiktaş'tan


"Değeri olan, Beşiktaş'a kar getirecek oyuncu, hak ediyorsa satılır. Kârdan kastım parasal değil, oyun anlamında kâr getirecek. Beşiktaş ona sahip çıktı. Beşiktaş, Gökhan Töre'den alacaklıdır. O bizden önce 3 kulüpte oynadı. Oynadığı bütün karşılaşmaları toplayın, 3 maç yoktur. İki sezondur Beşiktaş'ta direkt kadroya giriyor, iyi de futbolcu ve oynuyor. Şu anda şampiyonluk yolunda Beşiktaş'a destek vermesi gerekiyor."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS