Fikret Orman: Bundan kaçışı yok

Fikret Orman: Bundan kaçışı yok

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vincent Aboubakar'ın gördüğü kırmızı kartların cezasını çekeceğini belirtti

Fatih Altaylı: İki futbolcu maçı sattı


2. futbol Zirvesi'nde konuşan Orman, “Beşiktaş ile Bursaspor arasında bir sorun yoktu. Kötülüklerden beslenip bunu devam ettirmek isteyenler vardı. Hayallerimize doğru gidiyoruz. Şu UEFA Kupası’nı getirirsek daha güzel bir ortam olacak." deid.


Aboubakar'ın durumuyla ilgili de yorum yapan Fikret Orman, "Aboubakar’ın Olympiakos maçında yapmış olduğu hata çok yorum kaldırmaz. Ama dünkü kartı yanlış. Mete Kalkavan biraz Beşiktaş ile özdeşleştirildi. Bu yüzden bizim aleyhimize kararları arttı. Beşiktaş’ın disiplin yönetmelikleri var. Aboubakar’ın bundan kaçışı yok. Lyon zor bir rakip ama Beşiktaş da kolay bir rakip değil. Beşiktaş, çok üst seviyede bir futbol takımıdır. İnşallah turu geçeceğiz." ifadelerini kullandı.


Galatasaray'a gönderme


Dursun Özbek ile oturumda karşı karşıya gelen Orman, "Çok transfer parası harcamıyoruz. Ne kadar satarsak, o kadar almıyoruz; daha azını alıyoruz. Finansal olarak yapılanmamız var. Galatasaray, 2000'de UEFA'yı alarak dünyada çok tanınan bir marka haline geldi ancak o dönemin şartlarıyla bu iyi kullanılamadı. Değerli arkadaşım Dursun Özbek parayı bulursa, onlara da futbolcu satabiliriz." şeklinde konuştu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS