Fikret Orman'dan Burak Yılmaz hakkında açıklama

Fikret Orman'dan Burak Yılmaz hakkında açıklama

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, takımının Valladolid ile oynadığı hazırlık maçını seyretmek için geldiği Marbella Stadı'nda açıklamalarda bulundu.

Mircea Lucescu: Galatasaray'la anlaştım


Beşiktaş'ın transfer gündemini değerlendiren Fikret Orman, Burak Yılmaz söylentileri esnasında bildiriler yayınlayan taraftar gruplarına oldukça sert çıktı ve ''Beşiktaş'ı taraftar yönetmiyor, biz yönetiyoruz. Bu aralar bakıyorum böyle hep demeçler memeçler falan, biraz herkes haddini bilsin, herkes bi işine baksın. Biz işimiz yapıyoruz herkes de işini yapsın. Öyle gider yaparak yazılar bilmem ne falan onları ben unutmam'' dedi.


İşte Fikret Orman'ın Burak Yılmaz hakkındaki açıklaması:


"Hep aynı şeyi söyledim Burak çok sevdiğim bir kardeşimiz. Babası da bizim abimizdir benim adaşımdır. Burak da Beşiktaşlı, Beşiktaş'ta top oynadı. Beşiktaş'a karşı bir terbiyesizlik yapıp gitmedi yani. Beşiktaş onu aldı oynatmadı, Manisapor'a takasta verdi. Sonra bir çıkış yakaladı. Sonra bir maçta bir pozisyon oldu.


Fakat şunu da söyleyeyim; taraftar ne diyor diye ben hareket etmem. Taraftar öyle diyor, taraftar böyle diyor. Beşiktaş'ı taraftar yönetmiyor, Beşiktaş'ı biz yönetiyoruz. Taraftarın fikirleri önemli mi, tabii ki önemli. Biz taraftarı kaale almayacak şekilde zaten hareket etmeyiz. Ama taraftar istiyor diye de bir hareket yapmayız, bu almak da olur satmak da olur.


Bu aralar bakıyorum böyle hep demeçler memeçler falan, biraz herkes bi haddini bilsin, herkes bi işine baksın. Biz işimizi yapıyoruz herkes de işini yapsın. Öyle gider yaparak yazılar bilmem ne falan onları ben unutmam."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS