Fikret Orman'dan Kagawa açıklaması

Beşiktaş kulübü, Japon medya kuruluşu Mainichi-Sponichi ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Başkan Fikret Orman bu anlaşmayla Kagawa'nın Beşiktaş'a transfer olacağı yönündeki iddialara açıklık getirdi.Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, iş anlaşması sırasında Japon futbolcu Kagawa ile ilgilendiklerini ancak yıldız futbolcunun Almanya'dan ayrılmak istemediğini açıkladı.
Beşiktaş, Japon medya kuruluşu Mainichi ile iş anlaşması imzaladı.
Törende konuşan Fikret Orman, yaptığı açıklamada Kagawa ile ilgilendiklerini ancak oyuncunun Almanya'dan ayrılmak istemediğini söyledi.
Fikret Orman'ın açıklamaları şöyle:

Mainichi, Japonya'nın en eski gazetesi. 50'ye yakın şirketi olan dev bir medya grubu. Japonya'da bastıkları gazetenin toplam tirajı günde 10 milyonun üzerinde. Manichi, Beşiktaş'ın global medya partneri olacak.
Sosyal medyada Beşiktaş'ın Japonca hesaplarını açacağız. Japonya'da maç organizasyonları yapacağız.
Mainichi ile sadece futbol konusunda anlaşma yapmıyoruz. Basketbol ve voleybol ile ilgili de çalışmalarımız olacak. Birlikte turnuvalar yapılacak, oyuncu takasları olacak.
Bu sene Shinji Kagawa ile ilgilendik ama kendisi Almanya'dan ayrılmak istemedi. Takımımıza katkı sağlayacağına inandığımız Japon futbolcuları transferi edebiliriz.
Öte yandan Başkan Fikret Orman, Mainichi'nin de katkısıyla Beşiktaş'la ilgili anime projelerinin de yapılacağını belirtti.
10 / 11
Fikret Orman'dan Kagawa açıklaması
11 / 11
Fikret Orman'dan Kagawa açıklaması
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS