Fikret Orman'ın sözleri tepki çekti

Fikret Orman'ın sözleri tepki çekti

Beşiktaş Kulübünün 2018 yılı olağan idari ve mali genel kurulu tamamlandı. Fikret Orman'ın sözleri genel kurulda tartışmalara neden oldu.

BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'nde gerçekleştirilen toplantıda eleştirilere yanıt veren Orman'ın bazı ifadeleri, üyelerin tepkisini çekti.

Hakkında şaibeler olduğunun söylendiğini hatırlatan Orman'ın, "Açıkça çıksın konuşsunlar burada. Kulübün uçağını tutmuşum, gezmişim. Bırak uçağı, bir tane drone göstersinler. Göbeğinden konuşmayacaksın kapalı kapılar arkasında. Çıkacaksın delikanlı gibi burada konuşacaksın. Öyle delikanlı bir adam da yok zaten. Onlar ancak karı gibi arkadan konuşurlar." ifadeleri tepkiye neden oldu.

Bunun üzerine genel kurul üyelerinden özür dileyen Orman, "Özellikle kadın üyelerimizden özür dilerim. Yanlış bir ifade oldu haklısınız. Oruçlu oluşuma verin." değerlendirmesinde bulundu.

Gergin kongre

Beşiktaş'ın mali genel kurulu sırasında zaman zaman gergin anlar yaşandı.

Fikret Orman'ın karşısında geçmiş yıllarda başkan adayı olan Nazmi Koca'nın kürsüde yaptığı konuşma sırasında bazı ifadeleri, tansiyonun yükselmesine neden oldu. Koca'nın, "Gelirsem bir kafa atarım." şeklindeki sözü ortamı gerdi.

Yönetim kurulunun ibra oylaması sırasıda yönetici bölümünde bulunan Erdal Karacan'ın yanlışlıkla elini kaldırmasına Ali Rıza Dizdar tepki gösterdi.

Toplantıda bir tartışma da Atıf Keçeci ile Ali Rıza Dizdar arasında oldu.

Yalçın Karadeniz'in kınama cezası yeniden görüşülecek

Toplantının sonunda divan kurulunun eski başkanı Yalçın Karadeniz hakkında BJK Derneği Disiplin Kurulu tarafından verilen kınama cezasının, bir kez daha gözden geçirilmesi görüşüldü.

Oylama sonucunda, Karadeniz'in kınama cezasının bir kez daha disiplin kurulunca gözden geçirilmesine karar verildi.

Karadeniz, konunun gündemin son maddesi olarak görüşülmesi nedeniyle kongre divan başkanı Atıf Keçeci'ye tepki gösterdi. Keçeci bunun üzerine, "Biraz saygılı ol" ifadesini kullandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS