Futbol Altyapı Gelişim Projesi'nin ikinci toplantısı yapıldı

Futbol Altyapı Gelişim Projesi'nin ikinci toplantısı yapıldı

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) iş birliği ile düzenlenen Futbol Altyapı Gelişim Projesi'nin ikinci toplantısı paydaş kuruluşların temsilcilerinin katılımıyla İstanbul'da yapıldı.

TFF'nin internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleşen toplantıya Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez, Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Bursa, İstanbul, İzmir, Kayseri, Malatya, Sakarya, Samsun, Trabzon illerinin TFF bölge müdürleri, gençlik ve spor il müdürleriyle TASKK başkanları katıldı.


Toplantıda, projeye başlanmasının ardından bu illerde yapılanlar gözden geçirilirken, illeri temsilen katılan yöneticiler, kulüp kuruluşu, takım oluşturulması, antrenörlerin belirlenmesi, illerdeki tüm futbol kulüplerinin bilgilendirilmesi konularındaki gelişmeleri anlattı.


Mehmet Baykan ve Ali Düşmez, bu projenin mutlaka hayata geçirileceğini, tüm illerin belirlenen takvime uymalarını ve kısa zamanda takım oluşturarak düzenlenecek 13 yaş altı liglerine katılım sağlanmasını belirtti.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS