Gökhan Gönül'den imza açıklaması

Gökhan Gönül'den imza açıklaması
Başkanım iki kanat bekiniz Türkiye’nin en iyisiydi. Caner gitti, Gökhan yolda... - “Gökhan gitti diye bir şey yok. Ben hafta sonu kongrede UEFA’yı anlatacağım herkese. Bundan önce üç yüz-beş yüz fazla verirdik o kalsın, bu kalsın, ben de kaldı diye sevineyim diye. Ama şimdi yaparsam Fenerbahçe’ye kötülük yaparım.

Gökhan Gönül, yapacağı tatilden sonra transferi hakkında kararını vereceğini söyledi.

Fenerbahçe'de sona eren sözleşmesini uzatmayan ve yaşanan gergin süreç sonrası Beşiktaş ile anlaştığı iddia edilen Gökhan Gönül, çok özel açıklamalar yaptı.


Her zaman yüreğiyle oynadığını belirten Gökhan, "Sustukça beni polemiklerin içine çekmeye çalıştılar. Şimdiye kadar aldığım paranın hakkını, sonuna kadar vermeye çalıştım. Tam 9 yıl Fenerbahçe formasını hakkıyla giydim ve kulübü en iyi şekilde temsil ettim" dedi.


Fenerbahçe kombine sayısını açıkladı


Sabah'ın haberine göre Gökhan Gönül, transferiyle ilgili de şu ifadeleri kullandı: "Avrupa Şampiyonası ve transfer süreci beni gerçekten çok yordu. Şimdi tatil zamanı.


İyice dinlenip kafamı boşaltacağım ve kendimi yeni sezona en iyi şekilde hazırlayacağım. Menajerim 2-3 takımın beni transfer etmek istediğini söyledi. Bunların içinde Beşiktaş Kulübü de var. Tatilden sonra oturup hepsini detaylı olarak değerlendireceğiz. Sonra da kararımızı vereceğiz."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS