Göksel Gümüşdağ ile Aziz Yıldırım tartıştı

Göksel Gümüşdağ ile Aziz Yıldırım tartıştı

Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ ile Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı canlı yayında tartıştı.

Galatasaray Endoğan Adili'ye lisans çıkarttı


Gümüşdağ Fenerbahçe divan kurulunda, "İhale bedelini 3.26'ya sabitlemeye çalışıyorlar. Ben imza atmam. İmza atmazsa bir şey olmaz. Hukuki süreç başlar. Sayın Başkan o kadar ilgiliyse 21 Kasım'da ihale şartnamesi alıp, ihaleyi kendisi yapıp kendisi yayın hakkını alsaydı!" diyerek Aziz Yıldırım'ı hedef aldı.


Devre arası transferleri (2016-2017)


Deneyimli yönetici, yayıncı kuruluşa da destek olunması gerektiğini ifade etti. Başakşehir'in Başkanı, ihalenin dolar kuru üzerinden 3.26'ya sabitlenmek istediğini, Aziz Yıldırım ise 3.36'da ısrarcı olduğunu söyledi.


Gümüşdağ, "Aradaki kur farkından dolayı kulüp başına fark edecek tutar, sadece 2 milyon TL olacak" diye konuştu. Gümüşdağ'ın sözlerinden sonra Aziz Yıldırım telefonla yayına bağlandı.


Aziz Yıldırım: İhaleye fesat karıştırmak yok


NTV spor'a telefonla bağlanan Aziz Yıldırım, "Bu anlaşma ne zaman geçerli? Ben iş adamıyım, müteahhitlik yaptım. 1 Haziran'dan itibaren bu anlaşma hayata geçecek. 1 Haziran'da kur 4 bin lira olursa, o zaman başlaması gerekmeyecek mi? O kura sabitlemek gerekmez mi?" dedi.


Sözlerini sürdüren Yıldırım şu şekilde devam etti;


"Şartnameyi biraz inceleyin. Daha iyi anlaşırız. Ben biliyorum. Sen benim yardımcımdın Göksel bey, unutma. Bak Göksel Bey yine söylüyorum, ihaleye fesat karıştırıldıysa mahkemeye götürürüm ona göre. Her şey madem uygun bizden niye kağıt istiyorsunuz? Benim karşı çıktığım şu. Bu ihale 1 Haziran'da geçerlidir. O günün şartlarıyla belirlenmelidir."


 


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS