"Hamzaoğlu'nun yerine hoca baktılar"

"Hamzaoğlu'nun yerine hoca baktılar"

Fanatik yazarlarından Mehmet Demirkol, Galatasaray'ın şampiyonluk sonrasında Hamza Hamzaoğlu'nun yerine teknik direktör baktığını söyledi.

Usta yazar, Galatasaray'daki Hamza Hamzaoğlu'nun durumunu ve Grosskreutz'un transfeirnde yaşanan ilginç bir olay ile ilgili çarpıcı sözler sarf etti.


İşte Demirkol'un değerlendirmeleri:


"Melo'nun gitmesinde anormal bir durum yok ama şu var yerini neden doldurmuyorsun. "


"Bu kadar kötü hata yapılmaz"


"Hamza Hamzaoğlu'nun Atletico Madrid maçında yaptığı hata o kadar kötü bir hata ki bir daha yapılmaz. O kadar kötü oynadı ki bir daha yapılmaz. Bundan daha kötüsünü yapmak mümkün değil."


"Galatasaray hoca baktı"


"Daha önce Hamza Hamzaoğlu'nun yerine hoca bakıldı. Hamza hoca istifa etmedi. Geçen sezonun sonunda şampiyonluk sonrasında Hamza hocanın yerine hoca baktılar. Girişim yapmamış olabilirler ama piyasa araştırması yaptılar. Trabzon maçında istenilen bir sonuç alınmazsa Hamza hoca durmaz."


"Şampiyonlar Ligi aritmetiği"


"Grubun aritmetiğini yapayım sana. Astana'dan 6 puan alacaksın. Benfica'dan da 4 ya da averajlı 3 puan alacaksın."


"Grosskreutz'un belgesi bilerek boş gönderilmiş"


"FIFA'nın izin vermeyişi eğer hikaye bize anlatıldığı gibiyse FIFA'nın hatası Galatasaray'ınki kadar büyük. Burada benim aklıma başka şeyler geliyor. Bu yanlışlıkla boş gönderilmedi. Yetişmeyeceği için bilerek boş gönderildi. FIFA iyi niyet yok diye izin vermemiş."

"Ali Dürüst nasıl analiz eder"


"Ali Dürüst şu anda TFF Başkan yardımcısı. TFF Başkan yardımcısı bir kulübü analiz eder mi bir yere? Ali Dürüst'te bunu yapmaz normalde. Ali Dürüst bu konuşmayı özel bir konuşmada yapmış olabilir analiz etmiş olmaz. 3-5 kişi konuşurken konuşanlardan birisi Levent Tüzemen'e de doğurmuştur. "


Arda’dan ‘‘çanta’’ yorumu


Mehmet Demirkol, UEFA Avrupa Ligi'nde bu akşam Fenerbahçe'nin Molde'yi konuk edeceği, Beşiktaş'ın da deplasmanda Skenderbeu'ye konuk olacağı mücadele öncesinde de değerlendirme yaptı:


"Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın kadrosu Şampiyonlar Ligi kadrosu. Beşiktaş'ın oyunu kesinlikle Şampiyonlar Ligi oyunu. Fenerbahçe'nin bu akşamki maçı mutlak kazanması lazım."


Süper Lig'de 5. haftanın hakemleri açıklandı


"Fenerbahçe'nin en önemli oyuncusu"


"Tehlikeli tarafları uzun top atıyorlar. Fenerbahçe iki bekini çıkararak oynayan bir takım bugün de öyle oynayacağını düşünüyorum. Fenerbahçe buna tedbir alır. Pozisyon vermiyor. Zaten iyi takımlara karşı da pozisyon vermedi. Ben normalde Volkan'ın direkt oynamasını gerektiğini düşünenlerden değilim ama iyi niyetli. Molde'nin savunması savunmada iyi duruyorlar. Ama hata yapıyorlar. İyi dururken bile çok hata yapabiliyorlar. Fenerbahçe'nin de bu hataları değerlendirmesi lazım Ozan ve Volkan ile. Volkan'ı bu tip savunmalara karşı oynatmak lazım. Souza'nın olmaması bence Fenerbahçe için çok önemli bir dezavantaj. Bence Fenerbahçe'nin en iyi oyuncusu. Volkan'ı özellikle bu maçta, hafta sonu Bursaspor maçına almayabilir, oynatması gerekir."


Ali Dürüst o iddiaları yalanladı


"Sakatlıkların minimize edilmesi..."


"Kas gruplarına yapılan çalışmaların yapılmaması umarım ciddi sakatlıklar doğurmaz. Pereira'nın bu açıklamaları yapmasına sevindim. Burada önemli olan darbeye bağlı olan sakatlıkların minimize edilmesi ve önemli sonuçlar doğurmaması..."


Şampiyonlar Ligi'nde toplu sonuçlar ve puan durumları


"Şenol hocanın Mario Gomez silahı"


"Şenol hocanın şansı geçen seneki kurulu kadronun olması. Elinde Mario Gomez gibi bir silah var. Rakibi küçümsemek açısından değil ama Beşiktaş'ın rahat kazanacağını düşünüyorum."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS