Hüseyin Göçek derbiye neden atandı?

Hüseyin Göçek derbiye neden atandı?

MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, Radyospor yayınına canlı bağlanarak derbinin hakemi Hüseyin Göçek hakkında açıklamalarda bulundu. Namoğlu, Göçek'in derbiye atanma nedenini de açıkladı.

Yusuf Namoğlu şu açıklamalarda bulundu;


"Medyada yanlış anlaşılan bir durum var. Hüseyin Göçek Galatasaray'ın basketbol takımında oynamasından 1 yıl önce, Hamdi Serpil Tüzün döneminde, Beşiktaş'ın minikler futbol takımında spor yapmış bir kişi. Göçek'in Galatasaray formasıyla olduğu kadar Beşiktaş formasıyla da fotoğrafı var. Göçek, Beşiktaş'ta futbol oynamaya başlıyor ancak boyu uzun olduğu için Galatasaray'ın basketbol alt yapısına öneriliyor. Hem Galatasaray'da hem de Beşiktaş'ta spor yapmış birisi."


Derbinin hakemi Hüseyin Göçek


"İKİ NUMARALI HAKEMİMİZ"


Yusuf Namoğlu Hüseyin Göçek'in UEFA'nın üst seviye hakemlerinden biri olduğunu da belirterek UEFA'nın güvendiği bir hakeme bir z nasıl güvenmeyiz diye konuştu. Namoğlu şu ifadeleri kullandı;


"Bugün Hüseyin Göçek Türkiye'nin UEFA nezlinde 2 numaralı hakemimiz. 12 Mart'ta Avrupa'da maç yönetecek. Son haftalarda formu da oldukça üst düzeyde. Kendisine diğer her hakeme güvendiğimiz gibi güveniyoruz.  Bundan önce de spekülasyonlar vardı. O zaman da güvendiğimizi söylemiştik. İki güzide takımımızın miniklerinde de spor yapmış bir kişi. Nasıl taraflı olmakla suçlayabilirsiniz bu kişiyi? Şimdiye kadar yönettiği maçlardan alnının akıyla çıkmış ki UEFA görev veriyor. UEFA'nın güvenip görev verdiği bir kişiye bir güvenmiyorsak bırakıp gitmeliyiz bu görevi."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS