İngilizlerin yeni yıldızı Türk çıktı!

İngilizlerin yeni yıldızı Türk çıktı!

İngilizlerin yeni yıldızı Türk çıktı!

5 maçta attığı 7 golle İngiltere’yi Dünya Kupası’nda finale taşıyan Rhian Brewster, Türk bir anne ve İngiliz babanın çocuğu... Liverpool formasını giyen ve Ada futbolunun umudu olarak gösterilen genç yıldız, Türkiye için ‘kaçan balıklar’ arasına girdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

5 maçta attığı 7 golle İngiltere’yi Dünya Kupası’nda finale taşıyan Rhian Brewster, Türk bir anne ve İngiliz babanın çocuğu... Liverpool formasını giyen ve Ada futbolunun umudu olarak gösterilen genç yıldız, Türkiye için ‘kaçan balıklar’ arasına girdi

Hindistan'da düzenlenen U17 Dünya Kupası'nda İngiltere formasını giyen Rhian Brewster'ın müthiş performansı dikkatleri çekiyor. 5 maçta 7 gole imza atan 17 yaşındaki futbolcuyla ilgili şok edecek gerçek ortaya çıktı. İngiliz futbolunun gözbebeği olan Brewster aslında yarı Türk!

Son olarak İngiltere'nin 3-1 kazanıp finale yükseldiği Brezilya maçında hattrick yapan genç yıldız, Türk bir anne ve İngiliz babanın oğlu. Bonservisi Liverpool'da olan Brewster, Ada'da manşetleri süslüyor.

İngiliz futbolunun en önemli genç yıldızı olarak gösterilen 17 yaşındaki forvet şimdiden devleri peşine düşürdü. Chelsea futbol akademisinde yetişen Brewster 2 yıldır Liverpool formasını giyiyor.

Başta Mehmet Scholl, Mesut Özil, İlkay Gündoğan, Emre Can ve Gökhan İnler olmak üzere birçok yıldızı başka ülkelere kaptıran Türk futbolu için Brewster da 'kaçan balıklar' listesine girdi. 
.