Kasapoğlu derbiye damga vuran fotoğrafı yorumladı

Video: Kasapoğlu derbiye damga vuran fotoğrafı yorumladı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Limitsiz Futbol programına canlı yayında bağlandı. Hafta sonu oynanan Galatasaray-Fenerbahçe derbisine damga vuran fotoğrafı değerlendiren Kasapoğlu, "Bu fotoğraf karesi hepimizin özlemini temennisini ortaya çıkardı. Gerçekten sporun gerilim değil çatışma değil kucaklaşma olduğunu, sevgi olduğunu, dayanışma olduğunu bir kez daha bizlere gösterdi." dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Limitsiz Futbol programında açıklamalarda bulundu.


Kasapoğlu, Galatasaray-Fenerbahçe derbisi sonrası gündeme damga vuran fotoğraf karesinin perde arkasını anlattı. Kasapoğlu açıklamalarında, "Bir kare fotoğraf pek çok kelimeyle anlatılacak bir süreci tek başına ifade ediyor. Bu fotoğraf karesi hepimizin özlemini temennisini ortaya çıkardı. Gerçekten sporun gerilim değil çatışma değil kucaklaşma olduğunu, sevgi olduğunu, dayanışma olduğunu bir kez daha bizlere gösterdi. Ben bu anlamda çok mutluyum. Açıkçası fotoğraftaki hikayenin arka planı konuşuluyor ama bence asıl olan o kareye yakalanan o an. O anın o doğal durumu, içtenliği, samimiyeti bence asıl olan konu o. İşte o da hepimizin bildiği her zaman ifade ettiğim sporun özünün yakalandığı an. Bu karede zerre karesi olan herkese teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS