Kayserispor Başkanı Galatasaray ile takas iddialarını yalanladı

Kayserispor Başkanı Galatasaray ile takas iddialarını yalanladı

Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, Galatasaray’ın Deniz Türüç ve Atila Turan transferi karşılığında Donk, Linnes, Tarık ve Yasin’i takasta kullanacağı yönünde çıkan haberin doğru olmadığını söyledi.

Geçtimiz günlerde basında, Galatasaray'ın Deniz Türüç ve Atila Turan'ı istediği ve bu transfer için Donk, Yasin, Linnes ve Tarık'ı kullanacağı iddia edilmişti.


Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir ise bu iddiaları yalanladı. Bedir, "Benim 4 tane stoperim var" diyerek, "Donk’u elden çıkarmak istiyorlar. Benim şu anda takımımda 14 yabancı oyuncum var. Yabancı oyuncuya ihtiyacım yok. Bu tür haberler basına güvenin kaybolmasına neden olan haberler" ifadesinde bulundu.


Son dakika Galatasaray transfer haberleri 13 Kasım 2017... Asamoah ocakta Galatasaray'a geliyor.


Çıkan haberlerin yorum yapmaya gerek olmayan haberler olduğunu söyleyen Başkan Bedir, "Haberi yapanlar ciddi bir şekilde bizimle görüşerek bu haberleri yapsalar daha doğru olur. Basın mensuplarımız yazarken büyük bütçeli takımların ihtiyaçlarına göre proje gerçekleştiriyorlar. Anadolu takımlarını sıradan takımlar olarak görüyorlar" diyerek tepkisini dile getirdi.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS