Kjaer ilk olarak silahlı saldırıyı sormuş

Kjaer ilk olarak silahlı saldırıyı sormuş

Fenerbahçe'nin Lille'den transfer ettiği Danimarkalı defans oyuncusu Simon Kjaer, Topuk Yaylası'nda açıklamalarda bulundu. Kjaer, silahlı saldırı olayının tekrar yaşanmayacağı konusunda emin olduğunu ve Türkiye'ye gelirken bir tereddüt yaşamadığını belirtirken, Fenerbahçe-Galatasaray derbisi için de "Roma-Lazio'dan büyük mü, bunu sahada göreceğiz." dedi.

'nde oynayabilme ihtimaliydi. Zor olacak ama bunu başarmak istiyoruz. Ben burada başarı için varım. Aksi yönde bir şey düşünmüyoruz. Sadece lig şampiyonluğu ve Şampiyonlar Ligi'ni düşünüyoruz.


"TÜRKİYE LİGİ SERT"


Türkiye Ligi'yle ilgili duyduğum tek şey sert bir lig olduğu... Yüksek kalite olduğu söylendi. Üst düzey maçların oynandığı söylendi. Ben de bu maçları sabırsızlıkla bekliyorum. Benim için iyi bir tecrübe olacak.


"ÖZEL HAYATIMLA GÜNDEME GELMEM"


Hayatımda sakin bir kişiliğe sahibim. Özel hayatımla öne çıkmayı sevmiyorum. Ben kendimle ilgili çok şey söylemeyi de sevmiyorum. Sadece bunu göstermek isterim. Oyun anlamında zaman zaman sert oynuyorum ama yine de saha içinde genelde sakin kaldığımı söyleyebilirim.


"FRİKİK ATARIM AMA ÖNEMLİ OLAN GOL..."


Top ağlara gittiği sürece frikikleri kimin kullandığı çok önemli değil. Şans gelirse ben de kullanabilirim. Daha önceden frikiklerde golü bulan bir oyuncuydum ama benden daha iyileri de varsa saygı duyar ve kabul ederim.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS