Mahmut Uslu: İllegal bir örgüt olduğunu tahmin ediyoruz

Mahmut Uslu: İllegal bir örgüt olduğunu tahmin ediyoruz

Fenerbahçe, Trabzon’un Sürmene ilçesinde geçtiğimiz yıl uğradıkları silahlı saldırı ile ilgili soruşturmadan sonuç çıkmaması sonrası endişeli bir şekilde bekliyor.

Sarı lacivertliler birçok girişimde bulunurken genel sekreter Mahmut Uslu konu ile ilgili Fenerbahçe’nin görüşünü Hürriyet ile paylaştı. 


"BELKi ŞAMPiYONLUK GiTTi"


Uslu’nun “İllegal bir yapılanmadan şüpheleniyoruz” ifadeleri dikkat çekerken, olayın faili meçhul kalmaması için takipçisi olmaya devam edeceklerini söyledi. Uslu şöyle devam etti:


Football Manager'ın sırları


“Bugüne kadar hiçbir netice alınamadı. Ümit ederim ki alınacak. Önümüzdeki divan toplantısında bu konuda Başkan Aziz Yıldırım bir konuşma yapacak. Önce ‘Yapanlar yakalandı’ dediler sonra serbest kaldılar. Bu olay aydınlatıldığı zaman birçok şeyin çözülmesine yardım edecek. Bu saldırı sadece spor ile ilgili değil.. Çok ciddi bir şey. Bu saldırı bize belki de şampiyonluğa mal oldu ama önemli olan faillerin bulunması. Bunun üzerinin kapanmaması gerekir. Ortada illegal bir örgüt olduğunu tahmin ediyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin en üst mercilerine dahi dilekçelerle bu illegal örgüt ile ilgili başvurumuz var… Örgütün ortaya çıkarılması için resmi müracaatlarda bulunduk.”


4 Nisan 2015'te Fenerbahçe'yi Çaykur Rizespor maçı sonrasında Trabzon Havalimanına götüren otobüse Sürmene ilçesinde silahla ateş açılmış olayda otobüs şoförü yaralanmıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS