Mehmet Topal isyan etti

Mehmet Topal isyan etti

Milli Takımın İrlanda galibiyetinin ardından konuşan Mehmet Topal, Euro 2016 sonrası Milli Takımı bırakmayı düşündüğünü belirtirken spor yorumcularına da tepki gösterdi.

Maç sonrası yayıncı kuruluş mikrofonlarına konuşan Mehmet Topal müsabakayı değerlendirirken futbol yorumcularına da tepki gösterdi.


Topal'ın açıklamaları şöyle:


"Bugün takım olarak iyi bir oyun ortaya koyduğumuzu düşünüyorum, güzel bir galibiyet oldu. Bu sezon gerçekten çok zorlu geçiyor. Milli takıma gelip, en üst seviyenizi ortaya koymak zorundasınız."


"Takım gençleşiyor, bize de ağabeyler olarak onlara destek vermek düşüyor. Bazı futboldan gelen ağabeylerin bizi üzecek yorumlarda bulunduğunu duyduk, bunlar da bizi üzüyor."


Lucescu rakip takımın teknik direktörüne tepki gösterdi


"Avrupa Şampiyonası'ndan sonra ben de milli takımı bırakmıyı düşündüm. İş milli takım olunca duygular ağır basıyor. Herkes elinden geleni yapıyor. Biz burada tecrübelerimizi genç kardeşlerimizi yansıtmaya çalışıyoruz. Bazı ağabeylerimizin Avrupa Şampiyonası'nda destek olduğı gibi biz de destek olmaya çalışıyoruz."


"Biz millet olarak sanırım biraz sert olmaya başladık. Bir şeyler söylerken biraz daha sağduyulu olalım. Birlikte olursak bu takım başarılı oluruz. Millet olarak, basın olarak herkesin desteğini bekliyoruz."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS