ŞİFRESİZ! Milli maç hangi kanalda, Türkiye Gine maçı canlı yayın ne zaman, saat kaçta?

ŞİFRESİZ! Milli maç hangi kanalda, Türkiye Gine maçı canlı yayın ne zaman, saat kaçta?

ŞİFRESİZ! Milli maç hangi kanalda, Türkiye Gine maçı canlı yayın ne zaman, saat kaçta?

A Milli Takım hazırlık karşılaşmalarını Türkiye Gine maçı ile sürdürecek. Hazırlık karşılaşmaları da dahil olmak üzere son 11 maçında sadece 1 kez kaybeden milliler formda görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Peki, milli maç hangi kanalda, Türkiye Gine maçı ne zaman, saat kaçta?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Resmi müsabakalar öncesi milliler hazırlık karşılaşmaları ile form tutmaya devam ediyor. İlk müsabakada Azerbaycan’ı 2-1 mağlup eden milli takım bu kez Gine ile karşı karşıya gelecek. Aynı şekilde rakip Gine de son 11 maçında sadece 1 kez kaybetti. İlk kez karşılaşacak iki takımın mücadelesi TV ekranlarından şifresiz ve canlı olarak takip edilebilecek.

MİLLİLER 591. KEZ SAHADA

A Milli Futbol Takımı, Gine ile yarın yapacağı özel maçla tarihinde 591. kez sahaya çıkacak. Türk Milli Takımı, 98 yıllık tarihinde 316'sı resmi, 274'ü özel 590 maç oynayıp, biri hükmen olmak üzere 225 galibiyet, 141 beraberlik ve 224 yenilgi aldı.

Ay-yıldızlı ekip, 252'si deplasmanda, 258'i evinde, 80'i de tarafsız sahada çıktığı maçlarda, 3'ü hükmen galibiyetten toplam 787 gol attı, kalesinde 843 gol gördü.

A Milli Takım, bugüne kadar 89 farklı ülke milli takımıyla mücadele etti. Milliler, 590 karşılaşmanın 508'ini Avrupa, 33'ünü Asya, 23'ünü Amerika, 23'ünü Afrika, 3'ünü de Okyanusya temsilcileriyle yaptı.

GİNE İLE İLK MAÇ

A Milli Futbol Takımı, Gine ile tarihinde ilk kez karşı karşıya gelecek. Daha önce Afrika temsilcileriyle 23 kez rakip olan milli takım, Gine maçıyla birlikte tarihindeki 90. farklı ülkeyle karşılaşmış olacak.

MİLLİ MAÇ HANGİ KANALDA?

Türkiye ile Gine arasında oynanacak olan hazırlık müsabakası TRT Spor ekranlarından şifresiz ve canlı olarak izlenebilecek.

TÜRKİYE GİNE MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Millilerin yeni hazırlık mücadelesi 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 20:00’de oynanacak.