Mourinho'dan Pogba esprisi

Mourinho'dan Pogba esprisi

Mourinho'dan Pogba esprisi

Manchester United'ın Fenerbahçe'yi 4-1 yendiği maç sonrası basın toplantısı düzenleyen Jose Mourinho Pogba esprisi yaptı. Maçla ilgili olarak ise 'Dördüncü golden sonra durduk, bu gayet doğal' diye konuştu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Mehmet Demirkol: Maç sonu Van Persie'nin jübilesine dönüştü

Portekizli teknik direktör BT Sport'a yaptığı açıklamada 'İki gün önce size göre Pogba, Premier Lig'in en kötü oyuncusuydu. Bunu size söylemiyorum. Bazı medya Einstein'ları var onlara söylüyorum. Aradan 48 saat geçti ve Pogba fenomen oldu. Artık ligin en kötü oyuncusu değil' dedi.

Açıklamasına devam eden Mourinho, 'Dinle. Onun zamana ihtiyacı var. Ben de İtalya'da çalıştım. O ligin karakteristiğini gayet iyi biliyorum. İtalya'da 4,5 yıl futbol oynayıp Premier Lig'de mücadele etmek kolay değil. Onun hemen adapte olmasını beklemiyorum. En üst düzeyde oyuncuların bile zamana ihtiyacı vardır' dedi.

Maçla ilgili yorumlarda da bulunan Mourinho, 'Fenerbahçe'nin iyi bir defans planı vardı ve bizi 30 dakika boyunca durdurmayı başardılar. Ancak sonra penaltılar geldi ve işler değişti. Dördüncü golden sonra durduk Bu gayet doğal bir reaksiyon' diye konuştu.