Mustafa Cengiz'den futbolculara olay sözler

Mustafa Cengiz'den futbolculara olay sözler

Mustafa Cengiz'den futbolculara olay sözler

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in GS TV'de futbolculara yönelik eleştirileri sosyal medyada çok konuşuldu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Galatasaray forması giyen futbolcuların performansını eleştiren Mustafa Cengiz, "Yedlin sakatlığında 10 futbolcumuz orada olmalıydı. Golümüz iptal edince 10 futbolcu itiraz etmeli, sahanın altını üstüne getirmeli. Özellikle futbolcuların haysiyet ve şereflerini hatırlamaları gerek. Kendilerine oynamıyorlar. Türkiye'nin en büyük camiasını temsil ediyorlar. Ölümüne oynamalılar. Bunu neden yapmıyor futbolcularımız? İpinde değil adamın. Türk futbolcular nerede? Ben çıldırıyorum." dedi.

Cengiz, mayıs ayında yapılması planlanan seçimli olağan genel kurulla ilgili soruya ise "Pandemi var. Çekilemiyorum. Çünkü kayyum gelecek, biliyorum. Seçim yapamıyoruz. Ölümüne mücadele ederim, yeter ki seçimler açılsın. Özgür seçimler olunca her şeyi görecekler. Beni bir adım geri çektiremezler." yanıtını verdi.

Burak Elmas'tan paylaşım

Galatasaray başkan adaylarından Burak Elmas ise Twitter'dan, "Camialar elele vererek, severek, birbirini kucaklayarak büyür ve yükselirler. Ayrıştırmak, sorumluluğundaki kişileri hedef göstermek, karakter suikastı yapmak sorumluluk mevkiindeki yetkililerin ancak mazereti olur. Galatasaray icraatla yönetilir, mazeretle yürünecek yol yok." paylaşımını yaptı.