Ousmane Dembele'den haber alınamıyor

  1. Spor
  2. Futbol
Ousmane Dembele'den haber alınamıyor
Ousmane Dembele'den haber alınamıyor

Barcelona'nın transfer etmek istediği Ousmane Dembele, Dortmund'un antrenmanına katıldı. Oyuncu telefonlarına da yanıt vermiyor. Öte yandan Dortmund, Barcelona'nın teklifiyle ilgili resmi bir bildiri yayımladı.

Son iddialara göre Barcelona'nın 110 milyon euro teklif yaptığı 20 yaşındaki Fransız oyuncuyla ilgili açıklama yapan Dortmund Teknik Direktörü Peter Bosz, Dembele'nin takımla antrenmana katılmadığını açıkladı. 

'Nerede olduğunu bilmiyoruz' diyen Bosz 'Kendisine ulaşamıyoruz, dün konuşmuştuk. Bana Paris'te arkadaşlarıyla olduğunu söylemişti. Transferle ilgili bir şeyden bahsetmedi. Dünden beri kendisinden ses yok. Bugün de antrenmana gelmedi. Umarız başına kötü bir şey gelmemiştir' dedi.

Dembele'nin Paris'te Barcelona'dan haber beklediği öne sürülürken Dortmund'un oyuncu için 170 milyon dolar talep ettiği, Barcelona'nın ise 120 milyon dolar önerdiği biliniyor. 

 Bu arada Dortmund resmi bir açıklama yaparak Barcelona'dan Ousmane Dembele için gelen ilk teklifin reddedildiğini, ikinci bir teklifin ise gelmediğini bildirdi. 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS