Rıdvan Dilmen'den UEFA açıklaması: Çok manidar

Rıdvan Dilmen'den UEFA açıklaması: Çok manidar

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, UEFA ile Galatasaray'ın yaptığı anlaşmanın yeniden incelenmesine karar verilmesini değerlendirdi.

UEFA'nın Galatasaray ile ilgili yaptığı açıklamayı değerlendiren Rıdvan Dilmen, "Öncelikle Galatasaray takımının Şampiyonlar Ligi'ne devam etmesinde hiçbir sakınca yok. Problem şurada; bağımsız kuruluş yaptığı incelemeyi UEFA'ya yeni gönderdi. Galatasaray ve PSG hakkında 'Yanlış karar vermişsiniz, doğru dürüst inceleyin' gibi bir karar almışlar. Galatasaray ve Paris Saint Germain'de bu açıklama üzerine CAS'a gidecektir.


Süper Lig'in en pahalı kalecisi açıklandı


UEFA'nın verdiği kararın emsali olduğunu ifade eden Rıdvan Dilmen, "Milan da aynı sıkıntıyı yaşadı. Bağımsız kuruluşun negatif raporundan sonra CAS'a gitti, düzeltti ve yoluna devam ediyor. Usul hatasından dolayı Galatasaray'ın itirazını CAS'ın kabul edeceğini düşünüyorum" dedi.


"3 ay çok geç bir süre 10 günde verilebilecek bir kararının şimdi verilmesi çok manidar" diyen Rıdvan Dilmen, "Her ne olursa olsun Galatasaray yoluna devam edecektir" ifadelerini kullandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS