Rooney'i değil Aubameyang'ı istemişler

Rooney'i değil Aubameyang'ı istemişler

Rooney'i değil Aubameyang'ı istemişler

Manchester United'ın efsane ismi Wayne Rooney'in Çin'e transfer olacağı iddiaları yüksek sesle dile getirilirken adının geçtiğin Tianjin kulübünden şoke eden bir açıklama geldi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bir zamanlar Leicester'da oynadığına inanamayacağınız 5 futbolcu

Tianjin Kulübü Teknik Direktörü Fabio Cannavaro Wayne Rooney için Manchester United'a teklif yaptıkları iddiasını yalanladı.

Çin ekibinin Rooney'e yıllık 35 milyon euro teklif ettiği öne sürülmüştü.

İngiliz basını özellikle bugün bu transferin bitmek üzere olduğuna dair haberler yaparken Cannavaro söylentilere noktayı koydu.

İtalyan teknik direktör Rooney dedikodularını bitirirken yeni bir transfer iddiasını da gündeme getirdi.

Cannavaro, Borussia Dortmund'la Pierre-Emerick Aubameyang'ın transferi için görüştüklerini açıkladı. İtalyan hoca ayrıca Fiorentina'dan Nikola Kalinic'in transferiyle de ilgilendiklerini deklare etti.

Rooney'ye bir dönem ilgi gösterdiklerini ancak bunun hiçbir zaman resmi bir teklife dönüşmediğini vurgulayan Cannavaro, Tianjin TV'ye verdiği röportajda Dortmund'un Aubameyang'ı 'bu sezon ihtiyaçları olduğu' gerekçesiyle reddettiğini de söyledi.

Şu andaki ilk hedeflerinin Fiorentina formasını giyen Nikola Kalinic olduğunu belirten Cannavaro bu transferin de gerçekleşmesinin zor olduğunun altını çizdi.