Selçuk İnan kariyerini sonlandırdığını açıkladı

Selçuk İnan kariyerini sonlandırdığını açıkladı

Selçuk İnan kariyerini sonlandırdığını açıkladı

Galatasaraylı futbolcu Selçuk İnan, profesyonel kariyerini sonlandırdığını açıkladı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Galatasaray Kaptanı Selçuk İnan, Göztepe maçı sonrası düzenlediği basın toplantısında aktif futbol kariyerini sonlandırdığını açıkladı. Selçuk İnan'ın açıklamaları şu şekilde:

Yöneticilerimize, Başkanımıza, herkese tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum. Burada oynarken baba oldum, burada oynarken evlendim, aile oldum. Birçok şeyi burada yaşadım. Son olarak da basın mensuplarına teşekkür etmek istiyorum. Her şeyin bir sonu var maalesef. Bu da bitti. Bundan sonra ne olacağına bakacağız. Hepinizi çok seviyorum. Sağolun.

Fatih Terim: Benim yanımdaki yerini alacaktır

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim de Selçuk İnan'ın sözlerinin ardından kaptan hakkında konuştu ve Selçuk İnan'ın antrenör ekibine katılacağını açıkladı. İşte Terim'in sözleri:

Selçuk biraz duygulandı haklı olarak. Kaptanımız için birkaç kelime de ben söylemek istiyorum. Büyük camialar değerlerine sahip çıkarak büyürler. Selçuk o değerlerden bir tanesidir. Galatasaray'da kaptanlık çok önemli bir mevkidir. Ben oynadığım yıllardan, kaptanlığımdan biliyorum. Kaptanlığı ona verdiğimiz zaman doğru yaptığımızı şimdi görüyorum. Galatasaray'a çok önemli hizmetler yapmıştır, şampiyonluklarda bulunmuştur. Son sözlerini futbol adına söyledi ama bundan sonra benim yanımdaki yerini alacaktır Selçuk. Selçuk'u teknik ekibe dahil ettik..."