Semih Özsoy: Beşiktaş bizden Ozan Tufan'ı istedi

Semih Özsoy: Beşiktaş bizden Ozan Tufan'ı istedi

Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, yaz transferi döneminde Beşiktaş'ın kendilerinden Ozan Tufan'ı istediğini açıkladı.

Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, sarı-lacivertlilerin gündemine dair TRT Spor ekranlarında önemli açıklamalarda bulundu. Özsoy, Beşiktaş'ın transfer döneminin son günü Ozan Tufan'ı istediğini açıkladı.

Özsoy'un açıklamaları şu şekilde:

Samimiyet, dostluk ve kardeşlik tamam ama bu yapılanlar doğru değil. Şenol Güneş'in dün yaptığı hareket sonrası çıkıp yok çiçekler yok kuşlar demesi artık inandırıcı değil. Bu hareketini kınıyoruz! Ali Koç neden Şenol Güneş'e çiçek versin! Ağırlamak başka bir şeydir. Bugüne kadar ne zaman verilmiş. Bu haberler kesinlikle yalandır. Tüm kışkırtmalara rağmen Fenerbahçe taraftarı kesinlikle maçta küfür etmeyecektir...

Fikret Orman'ın açıklamaları hakkında da konuşan Özsoy, "Fikret Orman'ın 'Bir teknik adam, geçen sezonu katletti' kelimesi kabul edilebilir değil. Bunu Aykut Kocaman için söylendi olarak algılıyorum. Bu açıklamayı anlamsız bulduk." diye konuştu.

''Fikret Orman bizi aradı ve...''

"Transferin kapanmasına 1-2 gün kala, Fikret Orman bizi aradı ve önce 1 oyuncu, sonra 2 oyuncu teklif ettiler ve bizden Ozan ile bir oyuncuyu istediler. Biz de böyle bir şeyin kabul görmediğini bildirdik."

Şenol Güneş'e çiçek

Çiçek konusu açılmadı bile. Bizim çiçek verme gibi bir durumumuz yok. Geçen sene kaleci Tolga ve Şenol Hoca'nın yaptıkları kabul edilebilir değil. Bunlar tekrar yapılmadığı sürece hiçbir şeyin olmayacağına garanti verebilirim. Biz taraftarımıza güveniyoruz. Fikret Orman'ın kullandığı katletmek kelimesi kabul edilebilir değil. Kendi iç işlerinde bir mesaj mı gönderiyorlar, hocalarını başka bir yere mi hazırlıyorlar bunu da bilmiyoruz. Aykut Hoca antrenörün ötesinde bir şeydir. Gönül bağımız devam eder. Bu açıklamalar kabul edilemez. Şenol Hoca'nın yaptıklarını nasıl açıklayabiliriz? Şenol Hoca yine bazı açıklamalar yapar ancak artık kimse inanmaz. Kınıyoruz. Biz herkesi konuk ederiz. Serdar Adalı'ya da hayırlı olsun, buyursun gelsin. Bizler herkesi misafir ederiz. Biraz daha aklı selim davranılmalı.

Beşiktaş maçı

Ben inanıyorum ki derbide Fenerbahçe taraftarları küfür etmeyecektir. Hazırlık maçının son 10 dakikasında ufak bir küfür yapıldı. Onun ardından internet sitesinden açıklama yaptık. Ondan sonra küfürler kesildi. Tüm kışkırtmalara rağmen taraftarımız küfür etmeyecektir.

"Biz elimizden geleni yapıyoruz"

Biz elimizden geleni yapıyoruz ama bir karşılık alamıyoruz. Biz oturduğumuz yerde yalnız kalırsak bu iş olmaz ki! Geçmiş şu vardı, bu vardı demek bir fayda getirmez! Divan Kurulu Toplantısı çok güzel geçmişti. Galatasaray Divan Başkanı, 'bir sonraki toplantıyı bizde yapalım' dedi hatta. Madem bizim durduğumuz yer, Ali Koç'un durduğu yer güzel, herkes destek vermeli. Eğer geçmişi konuşacaksak ne kadar dibine kadar gireceğiz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS