Sergio Ramos'un düğününde skandal olay

Sergio Ramos ile Pilar Rubio'nun 'Yılın düğünü' olarak adlandırılan ve Sevilla’nın en eski kiliselerinden birinde gerçekleştirilen 890 bin pound (6.5 milyon TL) maliyetindeki törenlerinde akıl almaz skandallar yaşandığı ortaya çıktı.Real Madrid ve İspanya Milli Takımı'nın kaptanı Sergio Ramos, muhabir Pilar Rubio ile evlendi.
2012'de başlayan ilişkilerinde 3 çocuğa sahip olan çift, Sevilla'daki kilisede resmi nikaha imza attılar.
Ancak bütün bu önlemler düğünde yaşanan skandalların gün yüzüne çıkmasına engel olamadı. Düğünde çalışan bir garson, sessizlik anlaşmasına rağmen düğünde neler yaşandığını anlattı.
Düşük ücretler
Düğündeki kötü çalışma koşullarından şikayet eden ve ismini vermek istemeyen bir garson, düşük ücretlerin yanında birçok skandal uygulama yaşandığının da altını çizdi.
Kadın ve erkekler aynı yerde giyindi
Garsonun yaptığı açıklamaya göre düğünde çalışanlar için ayrı ayrı giyinme odası ayarlanmamış. Kadınlar ve erkekler hep birlikte tek bir odada kıyafetlerini değiştirmek zorunda kalmışlar.
Birbirlerini çıplak görmek zorunda kaldıklarını belirten garson, bunun çalışanlara büyük bir utanç yaşattığı savundu. Garson, hayatında ilk defa böyle bir olaya şahit olduğunun altını çizdi.
Saat başı 10 euro ücret aldıklarını belirten garson, tüm çalışanların düğün salonuna tek bir araçla getirildiğini söyledi. Yaşananlara itiraz edenlerin ise tehdit edildiğini iddia etti.
Garsonun yaşanan skandallar ile ilgili söylediği son ayrıntı ise yemek konusunda oldu.
Artık yemekler verilmiş
Kendilerine düğünde artan yemeklerin ve soğumuş sandviçlerin verildiğini belirten garson, bu yemeklerin de gece üçten sonra geldiğini belirtti.
Saniyeler içinde kendilerine sessizlik anlaşması imzalatıldığını da savunan garson, sözleşmede konuşmaları halinde 100 bin euro ceza ödeyeceklerine dair bir madde olduğunu sonradan anladıklarını söyledi.
Garsonun akıllara durgunluk veren uygulamaların yaşandığını iddia ettiği 33 yaşındaki Ramos'un 41 yaşındaki Rubio ile düğününde, İspanya basınına göre, 500 şişe özel şarap sunuldu ve yemekler 3 Michelin yıldızlı şef Dani Garcia tarafından hazırlandı.
Kaynak: Skor
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS