Şili Peru maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Şili Peru maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Şili Peru maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Copa America’da ikinci finalist Şili Peru maçı sonrasında ortaya çıkacak. Finalde Brezilya’nın rakip olacak takım zorlu mücadelenin ardından netleşecek. Peki, Şili – Peru maçı ne zaman başlayacak ve karşılaşma hangi kanaldan canlı olarak izlenebilecek?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Şili Peru maç saati Copa America mücadelesini takip etmek isteyen futbolseverler tarafından merak konusu oldu. İki ekibin final bileti almak için sahada olacağı karşılaşma futbolseverleri ekran başına kilitleyecek.

İkili rekabette daha önce 80 kez karşı karşıya gelen takımların maçları 13 kez beraberlikle tamamlanmıştı. Rekabette üstün taraf olan Şili 43 müsabakadan galibiyetle ayrılırken Peru 22 maçtan 3 puanla ayrılmıştı.

Bireyse istatistiklerde ise iki takım da son 15 mücadelesinde çok parlak bir tablo ortaya koymuyor. Şili son 15 maçında 4 beraberlik 6 mağlubiyet ve 5 galibiyet istatistiğine sahip. Şili’ye benzer bir istatistiği olan Peru’nun ise son 15 maçında 6 beraberlik 3 mağlubiyet ve 6 galibiyeti bulunuyor.

ŞİLİ PERU MAÇI HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA?

İki ekibin final için sahaya çıkacağı zorlu maç 4 Temmuz 2019 gecesi saat 03:30’da başlayacak. Karşılaşmayı takip etmek isteyen futbolseverler mücadeleyi TRT SPOR ekranlarından izleyebilecek.